В багатьох людей живе така свята наївність: я їм відмовлюсь від прав і свобод, а вони мені сите життя, реформи і боротьбу з корупцією. Така своєрідна версія віри в справедливий світ де якщо щось продаси то тобі обов'язково відплатять адекватно.


Насправді ж, скоріше за все, якщо ми відмовився від прав і свобод то отримуємо такий самий корумпований режим як і зараз але ще й тоталітарний, з репресіями проти іншодумцівДійсно, якщо вільні українські люди які можуть реально тиснути на владу за 2 з лишком десятків років не примусили наш правлячий клас працювати ефективно, то ви думаєте знайдеться така праведна людина яка маючи цілу країну безсловесних рабів погодиться проводити адекватну політику? Імовірність такого не більше ніж виграти в лотерею. на один умовний Сингапур припадає десятки корумпованих диктаторських режимів які нічого не досягли.


Це по перше.

По-друге а які тоді можуть бути претензії в прихильників «авторитаризму справа» до більшовиків і особисто до Сталіна? Комуністичний режим це була типова диктатура розвитку де не рахуючись з людськими життями і тим паче громадянськими свободами розвивали економіку. І в принципі досягли не так вже й мало. Але перебили мільйони людей в ім'я цього. З суто прагматичної точки зору колективізація і Голодомор принесли радянській державі немало і посприяли підняттю рівня життя людей... тих які вижили звісно...


Любити умовного Лі Куан Ю і не любити умовного Сталіна це кричуща непослідовність.