Оскільки в коментарях знову почали піднімати це питання я вимушений знову на нього відповідати.


Національний прапор — це прапор, яким народ користується історично у своїй національній боротьбі і державному будівництві. І все. Ніякої містики, ніяких «правил фен-шую», «загальноєвропейських геральдичних норм» абощо. Правильний прапор це той який сам Народ визнав таким і використовує.

Подивимось на історію:Український національний прапор з самого початку національно-визвольної боротьби переважно зображався з синьою смугою в горі. Такий варіант переважав в часи УНР, ЗУНР, такий прапор був Карпатської України, про «синьо-жовтий прапор свободи» співається у Гімні ОУН написаному в 1929 році. В іншій повстанській пісні співається «на нашому стязі священні два кольори, то колір сонця й золото колось». Під цим же прапором Україна стала Незалежною в 1991р і боронить себе від російської агресії зараз. Тому цей прапор є ПРАВИЛЬНИМ і ніякого перевертання не потребує
Іноді, час від часу, використовувався і інший варіант з жовтою смугою вгорі. Цей варіант теж не можна вважати неправильним чи помилковим. Бо він теж є історичним для нас. Але сказати що він правильний, а основний варіант з синім верхом неправильним значить сказати неправду.