5fc2226d209f3.jpgПублічно знищуючи імпортні продукти харчування, пафосно демонструючи сюжети про ці «звитяги» по всіх телеканалах, російська влада, все-таки, намагається підтримати свого товаровиробника. Незграбно і бездарно, ну, так як вміє. Використовуючи всі механізми пропагандистського впливу на споживача.

Звичайно, російський споживач не буде при цьому їсти, наприклад, якісний сир і ковбасу з м'яса (виготовлені за нормами ЄС), а буде обмежений «сирними» та «м'ясними» продуктами. Навіть наявність достатніх коштів у росіян, не дозволить їм якісно харчуватися. Так було в СРСР, де всі вітчизняні продукти оголошувалися суперякісними і корисними.

Бажано було в це вірити. Багато хто досi в це вiрить! :-) Порівняти з закордонними аналогами було складно через дефіцит (відсутнiсть) навiть вітчизняних продуктів. Що говорити про імпортні? Скажу тільки одне — будь-який товар з приставкою «імпортний» в тi часи моментально реалізовувався, навіть з потрійною націнкою. Це і було, i є, реальним показником співвідношення імпортного і вітчизняного.

І сьогодні в РФ, так само як в СРСР, змушені купувати свої продукти, через брак інших. А якість — та кого в Кремлі хвилюють такi дрібницi? Зате, вони не забувають рапортувати про «підвищення продажів вітчизняної продукції та любові росіян до всього російського» :-) За такою схемою, доводиться «любити російське», якщо не хочеш померти з голоду! Але, і тисячі (мільйони) російських виробників будь-якого продовольства, зможуть отримати хоч якийсь прибуток і, головне, заплатити податки! :-)

Це — і є результат Путіномікі!

Подібна схема не працює з медикаментами. Вводячи різні санкції, керівники країн умовного Заходу, не торкалися обмеження росіян в доступі до медикаментів. Те, що робить з росіянами їх медицина всередині країни, це — інше питання. Але ніхто з-за кордону не вводив санкції на постачання в Росію медикаментів. У російських аптеках сьогодні представлено досить імпортних преператов. Вважаю, що це дуже важливий показник вiдношення до людей в тих країнах, які вводили проти Росії, з-за її агресивної антигуманної діяльності, інші обмеження.

А тепер у мене питання — хто-небудь бачив, як кремлівська влада знищує умовними бульдозерами, під телепропаганду, імпортні медикаменти? Ну хоч щось?

А, може, хтось чув, що таким чином Росія проведе «медичне імпортозаміщення»? Ну, хоч щось подібне?

Теж нi? Да, невже?

Ваша відповідь і буде вашим розумінням того, чи здатна сьогодні Російська Федерація виробляти, в яких масштабах і в якій якості, медичну продукцію.

А зрозумівши це, ви зрозумієте — чи зможе РФ щось комусь реально ще продавати! Чи є бажаючі це купувати (без погроз, примусу і при здоровому глузді)?

Відсутність (недолік) усього перерахованого, традиційно заповнить державна пропаганда! :-)

І — це все, що нам потрібно знати про реальний стан медичної промисловості і, медицини в цілому, на Росії.

5fc221338b01b.jpg