60d4b2374e2e9.jpg

Британський есмінець HMS Defender, який разом з фрегатом ВМС Нідерландів HNMLS Eversten F805 з 18 червня перебував у Одесі, вчора дуже налякав все російське окупаційне угруповання в Автономній Республіці Крим. Заодно показав справжнє обличчя російської брехливої політики і реальну силу їх озброєння. Зараз по порядку.

Зазначені кораблі ВМС НАТО входять в ескорт новітнього британського авіаносця Queen Elizabeth, що вийшов нещодавно в кругосвітній похід, вийшли з Одеси для підготовки до участі в спільних з Україною навчаннях НАТО Sea Breeze 2021.

Основні сили Альянсу ще знаходяться в румунській Констанці. Більше 2 400 військовослужбовців, 18 бойових кораблів і суден з Болгарії, Греції, Іспанії, Нідерландів, Польщі, Румунії, США, Туреччини. До початку навчань, які пройдуть в Чорному морі з 28 червня по 10 липня, до них приєднаються і українські кораблі.

Союзне морське командування НАТО направило для участі в маневрах своє Постійне військово-морське угруповання SNMG-2 (Standing NATO Maritime Group). Туди входять різні типи кораблів — крейсер, есмінець, фрегат, корвет, мінні загороджувачі і тральщики, патрульний корабель і морські буксири.

До навчань також залучають 10 військових літаків, в тому числі F-16 Fighting Falcon, МіГ-21, вертольоти IAR-330 ВПС і ВМС Румунії. А ще іспанські винищувачі Eurofighter Typhoon, американські і турецькі літаки-розвідники. Передбачена наземна частина маневрів. На полігоні в Капу Мідія в повіті Констанца три мобільних загону ракетних військ ВМС Румунії і берегова ракетна батарея ВМС Польщі будуть спільно відбивати атаку супротивника. Поляки задіють мобільну систему ракет Kongsberg. А захист комунікацій і порту Констанца забезпечить загін військових водолазів і взвод румунських сухопутних сил.

Вчора есмінець HMS Defender здійснював мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права. Істерія Росії почалася після проходу НАТОвського корабля через територіальні води України поблизу варварськи анексованого Росією українського півострова.

І тут у окупантів виникла проблема — попереджати і стріляти на поразку або, вмиваючись ганьбою і потом, проковтнути приниження і промовчати. Так як російська влада здатна ображати тільки не озброєних, мирних і не очікуючих підступу від дикунів з РФ, то в Кремлі прийняли таке рішення:

Створимо видимість суворої відсічі чужинцям-натовцям (яких вони бояться по-справжньому). У федеральних ЗМІ поширимо «локшину», що налякали британців мінами, бомбами (голими дупами) і іншим озброєнням російських ВМС, щоб не уславитися в очах російського зомбо-бидла трусами і слабаками. Браваду поширювали усіма доступними ЗМІ.

Тільки, це виявилося черговою брехнею! Ніхто не стріляв, не лякав і не погрожував «благородною відсіччю супостатам». Уявляєте, що було б з Росією, якби, хоч одна подряпина з'явилася на британському кораблі? Що входить до угрупування НАТО! Тим більше, що ніхто в світі не визнав (і не визнає) український Крим російським. Хоч як би пнулися путіністи «всея Руси». Особливо, після зустрічі з президентом США Дж.Байденом, заради якої Путін вперше за півтора року виїхав за кордон РФ.

І вся бравада для внутрішнього зомбо-телеглядача смішна і наївна. Нічого Росія в даному випадку не може зробити. А «надути губи» хочеться! Адже ніхто не пред'явив ніяких відеопідтверджень «бомбардування» в районі есмінця.

А пам'ятаєте, як щогодини на Зомбо-ТБ агресори крутили кадри тарана їх плавзасоба українського маленького катера, що йшов з Одеси до Маріуполя? Які нестямно, звірині крики ми чули і всі подробиці атаки російських піратів на український катер були показані всім. А потім ще, як ці дикуни, розікрали майно України з цього катера, перед поверненням його нам. Вони знали, що поруч ніякого НАТО немає! Так само, як і 2014 році в Криму і на Донбасі. Тоді, навіть у України своєї армії не було! Чому б азійським дикунам не загарбати чуже?

А тепер згадайте, як Туреччина, член НАТО, не вагаючись ні хвилини, знищила російський винищувач, який «на півметра» перетнув повітряний кордон Туреччини! І що Росія зробила у відповідь? Втерлася! Та «заборонила імпорт турецьких помідорів». Та й то, на пару місяців. Адже, жерти внутрішньому телебидлу щось треба! Не кажучи про бажання мільонів росіян вирватися із задушливої і не пристосованою для життя країни, та тиждень безпробудно бухати імпортний алкоголь на турецькому пляжі.

І в цьому випадку — знову нічого! Боягузлива бравада і розуміння, що нічого не зробити проти цівілізованної світової спільноти і НАТО. Ще одного інцеденту на кшталт "MH-17" вони не витримають!

На закінчення. До акваторії Чорного моря мають вихід шість країн. Три з них — вже члени НАТО, а ще дві готуються до участі в Альянсі.

Здогадайтеся з трьох спроб, як називається шоста країна? І її перспективи, як на Чорному морі, так і у всіх інших місцях! А ще, поцікавтеся інформацією про другу протоку, будівництво якої починається Турцією, паралельно з Босфором. Який теж повністю під контролем НАТО.

«Мы в месте, но немногие знают в каком!» — співав свого часу російський рокер.

60d4b2da7f9fe.jpg