Інженери – це люди, які завжди намагаються знайти практичне рішення для будь-якої проблеми. Вони володіють унікальними знаннями і навичками, що дозволяють їм створювати пристрої, які полегшують наше життя.

Іноді достатньо одного винаходу, щоб у сто разів полегшити життя. Придумав, щоб не працювати... Журнал Крокодил.

 
Іноді достатньо одного винаходу, щоб у сто разів полегшити життя. Придумав, щоб не працювати... Журнал Крокодил.

 

 

Однак, крім своїх професійних якостей, інженери також відомі своїм почуттям гумору. У цій статті я зібрав кілька забавних гумористичних історій і анекдотів з життя інженерів, які сподіваюся вас улыбнут.

Хочеш вмирати зі сміху, посміятися до болю в животі?
Тоді забегай до нас в клуб інженерного влучного гумору!
Жарти короткі, але на вістрі,
Вони заходять прямо в серце, відчувай нашу силу!

Якщо ти думаєш, що це жарти слова порожні,
То я тобі доведу, що не тільки повість вдумлива геніальна.
Смішні карикатури і меми, кілька рядків — і ось результат:
Ти смієшся до сліз — ось така в гумору влучність!

Оптимізація. Це і є наш новий інженер. Карикатура.

 
Оптимізація. Це і є наш новий інженер. Карикатура.

 

На премії за гуманізм і доброту «На Благо Світу» виступають представники різних професій: інженер, програміст і продавець.

Інженер каже:

Якщо б ми побудували ідеальну машину, то вона працювала безвідмовно і завжди була в порядку.

Програміст заперечує:

Але навіть якщо б ми створили таку машину, то у нас би все одно були проблеми з програмним забезпеченням.

Продавець додає:

Але навіть якщо б у нас була ідеальна машина з бездоганним програмним забезпеченням, то ми б все одно не змогли її продати.
Коли тато інженер.

 
Коли тато інженер.

 

Втомлений інженер після роботи забрав маленького сина з садочка, йдуть додому.
Синок питає:

Тату, а чому небо блакитне?

Інженер відповідає:

Синку, я можу розповісти тобі про те, як працює сонячна батарея, як відбувається трансформація енергії, але чому небо блакитне — випромінювання синього кольору має більш коротку довжину хвилі це таємниця, яку навіть інженери не можуть пояснити! Працює, та й Бог з ним.

Шлях інженера не легкий, але дуже цікавий. Прогулянка в парку, раптово починається дощ, Син дивиться на батька інженера:

— Тато, а що це за мода — ходити з дірявою парасолькою вже другий рік?
— Ой, та це мій останній шедевр! Завдяки діркам в парасольці я відразу розумію, коли небеса вирішили зробити перерву у дощі. Тільки тепер я боюся, що китайці та американці вже його виробляють і продають!
— А я б на твоєму місці відкрив американо-китайську компанію і вигадував щось нове для всіх, щоб вони вже не могли тобі конкурувати!
Мало щось винайти – треба ще його до розуму довести. Сусід вже трьох дітей винайшов, а ти все з велосипедом возишся.

 
Мало щось винайти – треба ще його до розуму довести. Сусід вже трьох дітей винайшов, а ти все з велосипедом возишся.

 

Жодне сконструйований виріб не може відразу стати досконалим. Інженер Петро Євгенович повернувся додому після важкого дня на роботі, запуск супутника «Глонасс-К» з Плесецка відклали на місяць, потребує доопрацювання вузла подачі палива і був у зневірі, але його улюблена і мудра дружина Віра Павлівна була настільки ефективною, що поділилася з ним своїм поганим настроєм: «Ти навіть не помітив такий, що я пофарбувалася, білизна яке одягла! Сусід вже трьох дітей наизобретал, а ти все з супутником возишся і в кого ти такий незрозумілий народився...» (Щоб у нього не було часу на смуток, адже Любов робить відкриття.)

Не суньте товариші пальці куди попало. Карикатура.
 
Не суньте товариші пальці куди попало. Карикатура.

 

Наш інженер по техніці безпеки енерго-механічного заводу Герберт Вікторович часто повторює на інструктажі:

Не суньте товариші пальці куди попало. Їх не так багато, як вам здається... І якщо ви втратите хоча б один, то будете виглядати несиметрично.
Суть всіх винаходів зводиться до одного, як можна більше нічого не робити. Досить займатися дурницями — поїдете на картоплю! Журнал Крокодил.
 
Суть всіх винаходів зводиться до одного, як можна більше нічого не робити. Досить займатися дурницями — поїдете на картоплю! Журнал Крокодил.

 

Якою була група фахівців, зібрана для вирішення проблеми збирання овочів і фруктів в колгоспі у часи СРСР?

Математиком, щоб порахувати кількість овочів і фруктів, фізик — щоб визначити найкращий спосіб збирання, біолог — щоб вивчити характеристики рослин, інженер — щоб розробити необхідне обладнання, лікар — лікувати тих, хто пораниться, архітектор — щоб побудувати склади для зберігання, економіст — щоб визначити ціни, юрист — щоб забезпечити законність процесу, філософ — щоб задати головне питання: «Навіщо це все робиться?»

Потреба — мати всіх винаходів. На Сибірській олівцевої фабриці почалися проблеми з якістю, олівців, виходили кривими і нерівними. Керівництво вирішило запросити експерта по виробництву олівців з Японії.

Він приїхав, обійшов всі цехи, вивчив технологію виробництва і сказав: «Проблема у вашому обладнанні, замініть його на японське.» Керівництво погодилося і придбало нове, японське обладнання. Але на наступний день олівці всі виходили кривими і нерівними.

Керівництво було у відчаї і вирішило запросити експерта з Німеччини. Він приїхав, вивчив технологію виробництва і обійшов всі цехи, після чого сказав: «Проблема у ваших робітників, замініть їх на німецьких.» Керівництво погодилося і привезло нових, німецьких робітників. Але на наступний день олівці всі виходили кривими і нерівними.

Керівництво було у відчаї і вирішило запросити експерта з Росії. Він приїхав, вивчив технологію виробництва і обійшов всі цехи, після чого сказав: «Проблема у вашій технології виробництва, замініть її на ручну працю.» Керівництво було здивоване, але погодилося і повернуло виробництво олівців на ручну працю.

І ось, через кілька днів, на конвеєрі почали з'являтися ідеально рівні і красиві олівці. Керівництво було в захваті, і вони вирішили нагородити експерта з Росії.

Вони запитали його: «Як ви здогадалися, що проблема була в технології виробництва?» На що експерт відповів: «Та я просто подумав, що якщо ви не можете зробити нормальні олівці на новому японському обладнанні або з допомогою німецьких робітників, то напевно зможете зробити їх ручною працею».

Проводять експеримент на виживання. В замкнені кімнати садять інженера, програміста і математика. Перед кожним закритий скриня на кодовий замок з їжею. Через пару тижнів відкривають кімнату інженера. Скриня відкритий, інженер ситий, задоволений життям.
Він каже: «Я зібрав з деталей скрині радіоприймач і послухав музику, поки їв.»
Заходять до програміста. Скриня відкритий, програміст ситий, задоволений. Він каже: «Я написав програму, яка підібрала пароль і відкрила скриню.»
Заходять до математику. Скриня закритий, підлога, стіни, все списано формулами. На підлозі сидить злий, отощавший і каже: «Так, спробуємо піти від супротивного. Припустимо, скриня відкрито...»

Навіщо було жартувати що танки чистим спиртом заправляють?
 
Навіщо було жартувати що танки чистим спиртом заправляють?

 

Колишніх інженерів не буває. Пенсіонер інженер, який працював на авіаційному заводі, в селі Задрюпино винайшов автомобіль, що працює від спирту і води.
Але сусіди здивувалися, коли виявили, що він ходить пішки, замість того щоб їздити на своїй машині з ТурбоСпиртЕвро.
- Васильович, чому ти пішки ходиш постійно, а не на своєму авто?"
- Ну зате ж у мене настрій завжди веселий і світлий!

Палиці в колеса ставили задовго до самого винаходу вічного двигуна. А де «вічний гальма» по ГОСТ? Де держномери, аптечка?

 
Палиці в колеса ставили задовго до самого винаходу вічного двигуна. А де "вічний гальма" по ГОСТ? Де держномери, аптечка?

 

У винаході є щось дивовижне... В Сколково створили жезл даїшника з вбудованим купюропріємником. Тепер даішники можуть не тільки зупиняти машини, але і відразу отримувати оплату за порушення правил дорожнього руху. Тепер інженери вирішили додати в жезл ще й функцію електрошоку для тих, хто спробує ухилитися від оплати.

Один раз оптиміст, песиміст і інженер пили разом із однієї склянки. Оптиміст сказав: "Дивіться, стакан наполовину повний!" Песиміст заперечив: "Ні, стакан наполовину порожній!" А інженер підняв голову і сказав: "Гей, хлопці, ви що не розумієте. Стакан в два рази більше, ніж потрібно, і треба його переробити і випустити два, щоб він був більш ефективний!"

Ярмарок вакансій. Карикатура.
 
Ярмарок вакансій. Карикатура.

 

Оголошення: На підприємство потрібен чоловік до 45 років, з освітою інженер-механік та досвідом роботи на верстатах з ЧПУ. Але якщо ви не підходите за статтю, віком або освіту, не переживайте, ми все одно розглянемо вашу заявку! Зрештою, ми вже наймали тут жінку-бухгалтера, яка не вміла рахувати, але була відмінною кухаркою на обідню перерву.

Творіння рук людських бувають дивно геніальні! Прості винаходу довго зберігають своє існування. Видача патентів на винаходи

 
Творіння рук людських бувають дивно геніальні! Прості винаходу довго зберігають своє існування. Видача патентів на винаходи

 

Два стажиста на роботі в конструкторському відділі заводу Москвич:

- Слухай, як ти думаєш, як мені цю деталь назвати?

- Ну назви "Втулка".

- Не піде, це Корпус муфти в зборі буде.

- Ну назви тоді "Корпус".

- Якось не по людськи вийдуть..

- Ну назви тоді "Костиком"!

LADA збери і розфарбуй. Карикатура.

 
LADA збери і розфарбуй. Карикатура.

 

Засідання на самому верху.

Панове, ми повинні збільшити нашу творчу продуктивність в наступному півріччі для рідної країни. В цьому році наші винаходи по автомобілю LADA були такими ж рідкісними, як єдинороги в тайзі.

А куди поділися наші геніальні розуми? Може, вони забули, що працюють у вашій компанії? Загалом, пора запалити і почати створювати щось справді дивовижне!

Головний інженер Автовазу не розгубився, втомившись від критики, висунув рацпропозицію:

А давайте випускати легковика у вигляді конструктора.

Типу, раз ви такі розумні і талановиті товариші водії — зберіть і розфарбуйте самі!

- Скажіть, шановний Зінаїда Василівна, де я можу купити знайти у вас в магазині борошняні труби, діаметром 5,6-7,0 мм і товщиною стінки не більше 1,5 мм?

- Слухай, інженер, ну як же я терпіти не можу Гаврило Юрійович, коли ти ось так налижешся і починаєш випендрюватися!

- Перепрошую, Зиночка, пачку макаронів підкажи де у вас в магазині знайти.

Гумор інженера. Тупикова гілка еволюції.
 
Гумор інженера. Тупикова гілка еволюції.

 

Директор машинобудівного заводу викликає до себе нового заступника й питає:

Як ви змогли так швидко за рік просунутися з звичайного інженера конструктора до мого заступника?

На що заступник відповідає:

Ну що ж, я б сказав, що це заслуга мого тестя.
Односторонній метод керівництва на виробництві. Журнал Крокодил.
 
Односторонній метод керівництва на виробництві. Журнал Крокодил.

У нас на заводі є така цікава традиція: якщо головний інженер кричить, значить, щось не так з виробництвом котлів. Один раз запитали у нього: "Що ви сьогодні збираєте?" А він відповів: "Ну що кричу, то і зібрали!"

Думаю, що це винахід нашого НДІ можна пускати в серійне виробництво!

 
Думаю, що це винахід нашого НДІ можна пускати в серійне виробництво!

 

Одного разу іноземні делегати приїхали в СРСР і зустрілися з директорами заводів — російською і японцем. Японець говорить: "Ми робимо верстати", а російський відповідає: "І ми теж". Японець продовжує: "У мене 15 цехів", а російський відповідає: "У мене теж 15". Японець говорить: "У мене три тисячі робітників зайнято", а російський відповідає: "У мене теж три тисячі". Японець каже: "У нас працює 6 інженерів". Росіянин думає: "Якщо я скажу, що у нас 200 інженерів, то буде конфуз. Краще скажу, що у нас 7 інженерів".
На наступний день вони зустрілися знову, а у японця були червоні очі. "Я не спав всю ніч, — каже він, — думав, чим займається ваша 7-й інженер?

В конструкторське бюро найняли нового провідного інженера. Секретарка запитала його:
- Які інструменти потрібні вам для роботи?
- Готовальня, олівці, рейсфедер, кульман і ватман.
- Добре, ми візьмемо на роботу ще трьох євреїв і замовимо вам канцелярські товари.

Згідно з міфом один інженер випадково потрапив в Пекло. Через деякий час там він встановив систему вентиляції, налагодив роботу отримання електроенергії за рахунок геотермальних джерел надр, спроектував в Компас 3D конструкцію басейну в стилі хай-тек з металу на підземному рівні, виконав обробку метеоритним каменем з додаванням стружки з кісток динозаврів, провів інтернет, установив розумний будинок "Яндекса" і на кожному поверсі поставив домашній кінотеатр системи Dolby Atmos. Бог помітив колосальні зміни в особняку, і зрозумів що виникла непорозуміння, що інженер не повинен був потрапити в Пекло і попросив Диявола відправити його назад в Рай. Але Диявол відмовився, посилаючись на те, що інженер дуже корисний, і в нього багато планів інженерних проектів. Бог вирішив подати позов до Суду, але Диявол запитав з усмішкою, де Бог знайде хороших юристів для цієї справи.

Надто гострі питання ви у своїй статті піднімете. Гумор.

Надто гострі питання ви у своїй статті піднімете. Гумор.

 

Художник говорить: "Я так бачу."
Актор говорить: "Я так відчуваю."
Письменник говорить: "Я так розумію."
А інженер каже: "Я так зробив, і воно працює."

Як ми бачимо, гумор в житті інженера — це невід'ємна частина професії. Інженери, незважаючи на свою серйозність, знаходять час для того, щоб пожартувати і повеселитися. Їх вміння знаходити креативні рішення проблем і нестандартний підхід до завдань — це те, що робить їх гумор особливим. Вони не бояться сміятися над собою і своїми помилками, і це допомагає їм зберігати баланс і ставитися до життя зі здоровим гумором. У підсумку, інженерний гумор — це не тільки забавні жарти, але і відображення їх творчого мислення та здатності знаходити рішення там, де інші бачать проблеми.

Якщо вам сподобалася ця стаття з гумором, будь ласка, поділіться нею з друзями і поставте лайк. #гумор #інженер #карикатура #анекдоти #приколи #меми

Якщо вам сподобалася ця стаття з гумором, будь ласка, поділіться нею з друзями і поставте лайк.
 
Якщо вам сподобалася ця стаття з гумором, будь ласка, поділіться нею з друзями і поставте лайк.

 

В той час, як наші космічні кораблі борознять простори Всесвіту... інженери залишаються на землі і продовжують знаходити задоволення у створенні і ремонті машин і пристроїв. Я впевнений, що навіть у цій Земній атмосфері, їх гумор і творчість не знають кордонів. Це проявляється в їх дотепності і веселих історій, які вони люблять розповідати один одному.

Зрештою товариші Інженери, гарний настрій і креативність — це те, що робить нашу потрібну і важку професію більш цікавою і надихає для нащадків.

"Відданість інженерним традицій. Надійність рішень. Вірність на довгі роки."

Зрештою товариші Інженери, гарний настрій і креативність — це те, що робить нашу потрібну і важку професію більш цікавою і надихає для нащадків.

Зрештою товариші Інженери, гарний настрій і креативність — це те, що робить нашу потрібну і важку професію більш цікавою і надихає для нащадків.

 

Інженери — це справжні герої гумору! Вони завжди налаштовані серйозно, але їх любов до техніки і бажання зробити світ краще змушують нас посміхатися. Тому не соромтеся використовувати інженерний гумор в будь-якій компанії — він гарантовано підніме настрій і змусить всіх сміятися до сліз!

Він інженер, він винахідник,
Його голова — лабіринт і туман.
Він і поет, він і мрійник,
А його творіння — справжній роман!

Цей хлопець з комп'ютером на "ти",
І вміє він в САПР працювати.
В години випадкового забуття раптом розум зашумить,
То думки стануть куди хочеш блукати.

Але ось ідея наздоганяє його,
Він як риба на гачку, її не відпустить.
Ще один крок, і вона вже в полоні,
І незабаром проект буде готовий до кінця!

Його жарти іноді дивні, наче з іншого Всесвіту,
І його винаходу часом здаються божевіллям,
Але він продовжує працювати, немов герой нашого часу,
Адже він хоче бути оригінальним і унікальним — і це чудово!

Якщо ви знайшли цю статтю цікавою і смішний, я закликаю вас поділитися своїми смішними історіями і анекдотами про інженерів в коментарях нижче! Вірю, що у кожного з нас є щось кумедне, що сталося на роботі чи в житті, пов'язане з нашими інженерними подвигами. Так що, давайте поділимося своїми історіями, анекдотами, карикатурами з інженерної тематики і зробимо цю статтю ще більш цікавою!

Більше статей про інженерну справу ви знайдете тут