Давно я не писав про космос та науку. Це не означає, що нічого цікавого не відбувалося, просто не на все вистачало часу. Але від ідеї просування важливих думок я не відмовився.

Тому сьогодні я радий представити вам власний дубляж першої частини фільму «Дім. Історія подорожі». Це документальна картина 2009 року, результат спільної праці всесвітньо відомого фотографа дикої природи Жана Артюса-Бертрана й режисера Люка Бессона.

Страшні та одночасно заворожуючі кадри не залишили мене байдужим п'ять років тому, коли я вперше побачив цей фільм. З тих пір я періодично повертався до планів перекласти та озвучити його українською. І нарешті така можливість з'явилася. Стрічка майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташиного польоту. Голос за кадром розповість про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Не омине автор й соціальні проблеми.

Окремо я хочу подякувати badwolf, Tenevyk, Sensetivity, realcuckoo та zakhar за вагомий вклад у переклад, який було здійснено на нашій колективній системі перекладу текстів та відео українською (запрошую реєструватися та долучатися до перекладів), «Паляниці».

Окрім того ви можете взяти участь у фондуванні дубляжу другої частини фільму, яку вже перекладено. Зробити це можна на окремій сторінці проекту.

Дякую за увагу та приємного вам перегляду!