Часи срср наче минули, але радянська відрижка ще довго буде ходити і всмоктуватися в український кисень.

Був колись анекдот за часів Леоніда Брежнєва, що історія Росії поділяється на допетровський період, петровський та дніпропетровський.
Але це був не тільки анекдот. В срср у радянських чиновників було неписане правило, якщо ти рухаєшся кар,єрними сходами, то обов,язково повинен тягнути за собою найближче оточення, яке буде тобі прикривати дупу та служити вірою і правдою, тільки за одне, що їх витягнули з тмутаракані. Так, попавши у вищі ешелони влади, дорогенький Леонід Ільїч перетягнув туди стільки народу зі своєї малої батьківщини, що «гакати» та «шокати» в політбюро стало гарною манерою.
Крім того «мала батьківщина» отримала, як зараз кажуть, значні інвестиції в свою область. Що не кажіть дороги там були найкращі в срср, а вибір будівництва відомих комбинатів та військових комплексів, саме дякуючи товарищу Брежнєву. Завдяки цьому в Дніпропетровській області утворилося дуже потужне партійно-кланово та промислове угрупування. Яке в принципі вирішило долю України після відхода самого старця і розпаду срср. Лякаючись курсу прихватизаії московської шантрапи, дніпропетровські вирішили піти конем і проголосити Незалежність України.
І тому поголовна комуністична більшість Верховної Ради УРСР, майже одноголосно підтримала незалежність Української Радянської Соціалістичної Республіки.
А далі почалося дуже цікаве.
Недоумкуватий Леонід Макарич, на якого ставили дніпропетровські, щоб протистояти західним регіонам, виявився не тільки слухняним баранчиком, а ще й дуже боягузливим кроликом. Криза економічної перебудови затягнулася і це було чрєвато.
Тому він сам тихенько попросився відійти на спокій. Льоню не вговарювали залишитися, а швиденько зробили перевибори. Поставили в доску свого. Теж Льоню і теж повного бовдура

Льоня другий виявився ще й дуже залежний від алкоголю, що в принципі було нормальним явищем для партпрацівника. Тому у Льоні швидко з,являються нові друзі та нова рідня. Клан ашкеназьких євреїв, в лиці пана Пинчука, який одружився на Льоніної дочці. Саме з того моменту в дніпропетровському клані стався розкол. І дуже серйозний. Але ашкенази зуміли домовитися з Ротшильдом та урядом США і головний претендент на президентський пост, відправився в американську тюрьму.

Але діло його не пропало. Послідовниця Павла Лазаренко, нікому не відома Юлія Володимірівна поклялася помститися. Вона була з якимось сефардським корінням і саме у сефардів знайшла підтримку. Сефарди завжди були лихварями( ростовщиками) на відміну від ашкеназів які були міняйли. Щоб було ще зрозуміліше,то Рокфелери контролють сефардів, а Ротшильди ашкеназів. Рокфелери грають за Москву, а Ротшильди завжди проти.
Рокфелери давно улещували Москву та її генсеків, ще з часів Хрущова, але реально підхопили з 1989 року. Їм вдалося повністтю взяти в облогу фінансове життя Москви та Росії і випхати з прикормлених місць усіх ашкеназів. Тому тепер розумієте, чому саме в США їздив Мельнеченко , а Кучма в Москву. ВІдбувалися торги. Один продавав компромат, а другий відкуплявся. Розкол дніпропетровських став такий серйозний, що в нього почали втручатися сильні світу цього. Бік Юлії Володимирівни сефарди підкрипили Кернесами. Якщо згадаєте, то Гепа і Допа ходили в померанчових шаликах. Пінчукам не залишилося нічого, як узяти в сім,ю донбаських босяків. І сефарди перемогли. Але перемога виявилася не досконалою, бо центральна фігура виявилася просто не здатною ні до чого. Нікчема руйнував всі плани Тимошенко та кремльовським сефардам. Виявилося, що Ющенко перекупили ашкенази через Червоненка. Тоді сефарди купляють з потрохами Януковича, щоб разом знищити ашкеназів та Ющенка. Ющенко та померанчі вщент розчавлині але сефарди вирішили оставити повного дурня Януковича, а не Юлю. Їй просто сказали почекати п,ять років.
Так клан дніпропетровських зайшов у повний тупик. В процесі боротьби всі ключові посади дісталися євреям різного напрямку. Вони контролювали все і вся. Від могутніх радянських директорів, які зробили Україну незалежною, залишилася тільки лупа. Тепер долю промислового регіону вирішували самі євреї.

Юля могла пересидіти тихо часи Яуковича, та посісти омріяну посаду. Тим більше від Рокфелерів вона отримала листа, що вони їй обіцяють , що так і буде. Але скоріш за все, жіноче почуття

гидловості до колеги по цеху, до босяка Януковичу, було дуже велике. І вона почала його скубати. Великий Дурень, як називав його Рокфелер, психанув та посадив її на цугундер. Цим вирішили скористатися ашкенази і почали готувати зашквар. Великий Дурень вирішил не слухатися порад, а навести лад у країні по своєму. Він почав відбирати у ашкеназів активи. Так постраждали і Коломойський і Гройсмани і Турчинови і Гури,і Вальцмани...

Але не надовго. сефарського халуя поперли...
Юля поспішала, вона розуміла, що їй, ашкенази не віддадуть країну.
ЇЇ випустили, але відовсюди відсторонили. У неї була одна надія. Надія на пряме втручання кремлевських сефардів. Вона була згодна віддати тритину країни, аби тільки посісти крісло. Вона та її сила зробили все, щоб тихо без пострилів віддерти від України Крим та віттяти Донбас. Саме вона проголосила, що жодний український солдат не повинен вийти з казарм. Саме БЮТовці Наливайченко та Турчинов організували деморалізацію українського війська в Криму та на Донбасі. Все йшло по плану сефардів, поки жорстко не втрутилися українці та ашкенази з Порошенком :) .
І ось пройшло п,ять років і знову реванш сефардів.
Подивіться хто головує у списках. Сефарди Рабинович, Кернес, Мураєв та інші.
І тут цікава гра ашкеназа Коломойського , який запускає Зеленського. Вони наче і підтримують Тимошенко, і обіцяють їй крісло прем,єра, щоб тільки вона залишила їх в спокої та домовилася з сефардами про мир. Але ніколи сефард та ашкеназ не будуть мирно жити в одній банці. Вони знову будуть колотити Україною та її людьми