Нова версія Microsoft Teams для малого бізнесу надає широкі можливості для організації зустрічей, спілкування та співпраці за найнижчою ціною на ринку

Корпорація Microsoft оголосила про вихід загальнодоступної версії Microsoft Teams Essentials, першої окремої пропозиції Microsoft Teams, розробленої для малого бізнесу. Microsoft Teams Essentials надає малому бізнесу доступне професійне рішення для проведення зустрічей, організації співпраці, спілкування та підтримки високої продуктивності роботи у гібридному робочому середовищі (в умовах поєднання роботи онлайн та офлайн, за гнучким графіком та т.ін.). Microsoft Teams Essentials коштує $4 на користувача у місяць. Це найбільш привабливе на ринку  рішення для проведення онлайн-зустрічей та організації спільної роботи.

 

«Ми знаємо, наскільки важкими для малого бізнесу були останні 20 місяців. Компаніям довелося показати неабияку гнучкість до адаптації, часто густо не маючи доступу до потрібних інструментів та технологій», — зазначив Джаред Спатаро, корпоративний віце-президент Modern Work у Microsoft. «Teams Essentials створено спеціально для задоволення унікальних потреб малого бізнесу, дозволяючи компаніям бути успішними в умовах ери нових умов роботи».

 

Microsoft Teams Essentials розширює межі можливостей та функцій для проведення фахових зустрічей та співпраці на одному майданчику. Серед таких можливостей:

 

До того ж Microsoft Teams Essentials включає як вже існуючі, так і нові можливості доступні у безкоштовній версії Teams для задоволення потреб малого бізнесу, а саме:

 

Згідно з даними LinkedIn, протягом останнього року кількість відкритих вакансій для малого та середнього бізнесу зросла на 81,9%. Малий бізнес, як ніколи раніше, потребує гнучких рішень для найму працівників, що працюють віддалено, а також технологій, що відчиняють двері для нових способів спільної роботи, як-от синхронна та асинхронна співпраця. Teams Essentials пропонує малому бізнесу доступні технології для роботи, співпраці та розвитку. Клієнти можуть придбати Teams Essentials безпосередньо на веб-сайті Teams або у партнерів Microsoft зі статусом Microsoft Cloud Partner у відповідності до власних потреб.

 

Отримати більше інформації про Microsoft Teams Essentials можна, відвідавши блог Microsoft 365.

 

Microsoft (Nasdaq "MSFT" @microsoft) забезпечує цифрову трансформацію для епохи інтелектуальних хмарних технологій та інтелектуальної периферії. Місія корпорації – надати кожній людині та кожній організації на планеті можливості досягати більшого.