Ви хочете заробляти гроші на міжнародних ринках, використовуючи свої SEO навички? Компанія Onpage School підготувала спеціальний курс SEO на Захід, на якому ви дізнаєтеся про основні моделі заробітку в буржі, клієнтське SEO та створення сайтів під партнерські програми.

Що таке SEO на захід?

SEO на Захід — це просування міжнародних сайтів з урахуванням характеристик пошукових систем у конкретній країні, типів сайтів та методів монетизації. Робота з міжнародними сайтами часто називають SEO під бурж.

Основні етапи SEO на заході

seo

У чому відмінність SEO на Захід?
Запити
Контент
Посилання
Запити

Робота над просуванням міжнародних сайтів зазвичай відрізняється від роботи, яку виконує спеціаліст SEO з просування сайтів на локальному ринку. Основна особливість – це робота з пошуковими запитами. При просуванні комерційних сайтів на нашому ринку, найчастішими запитами є ті, що містять слова «купити» та «замовити». Просування сайтів на ринку США, запити зі словами «купити» та «замовити» матимуть дуже маленьку частоту. У той же час, провівши аналіз, ви знайдете багато ключових слів, які містять слова "best" і "review". Відповідно, цей тип запитів впливає на тип створюваного контенту.

Контент

Тип та обсяг контенту це те, на що потрібно звертати увагу. При просуванні запитів "best" та "review" необхідно написати відповідний матеріал, і найчастіше це гайди, посібники та оглядові статті про вибір продукту. Розмір тексту такого матеріалу набагато більший, ніж наші звичні статті на 4000-6000 символів.

Посилання

При просуванні сайтів багато фахівців використовують покупку посилань на біржах, впроваджуючи потрібні анкори, і за допомогою такого алгоритму виводити сайти в лідируючі позиції. Просуваючи іноземні сайти, такий метод працювати не буде. По-перше, бірж із продажу посилань ви не знайдете під захід, а надмірне використання анкорних посилань може призвести до песимізації проекту. Посилання для іноземних сайтів потрібно не купувати, а добувати! Для цього вам потрібно розвинути творче мислення та знайти нестандартні методи отримання посилань.

Чому SEO важливо?

SEO важливо, тому що це допомагає підвищити впізнаваність вашого бізнесу в Інтернеті. Більше 60% всього трафіку в Інтернеті надходять із пошукових систем, таких як Google, Bing, Yahoo та YouTube. За статистикою, на пошук припадає вдесятеро більше трафіку, ніж на соціальні мережі.

Основною перевагою SEO є те, що цей метод може продовжувати приносити трафік протягом тривалого часу, якщо все зробити правильно.

Таким чином, пошукова оптимізація приносить безкоштовний трафік на ваш сайт. Якщо ви публікуєте корисний матеріал, який буде відповідати на запит користувача, чекайте на ваш сайт на топових позиціях пошуку. Цей варіант просування ознайомить відвідувачів сайту з вашим бізнесом.

Крім цього, є додаткові фактори розгляду пріоритетів у SEO. Конкретніше:

Вам не потрібно знати всі фактори та алгоритми, які Google використовує для ранжування сайту. Але щоб покращити показники вашого сайту, вам необхідно розглянути та втілити ключові моменти.

Простий спосіб зрозуміти ці моменти, це уявити собі тарілку із супом «SEO суп».

Є три найважливіші аспекти вашого «SEO супу»:

Технічні деталі Тарілка для супу, це основа, в якій зібрані всі технічні моменти, які вам необхідно виконати на вашому сайті. Без правильної тарілки, важко буде налити наш «SEO суп».

Якісний контент. Суп є змістом вашого сайту – найважливіша частина у вашому супі. Рецепт простий: низькоякісний вміст = відсутність рейтингу.

Якісні зворотні посилання. Спеція вашого супу у вигляді зворотних посилань, які збільшують авторитет вашого сайту. Ви можете мати відмінний контент і чудово оптимізований сайт, але зрештою, вам потрібно довести авторитет вашого сайту, здобуваючи якісні зворотні посилання. Це той інгредієнт вашого рецепту, який зробить ваш «SEO суп» чудовим.

У цій статті зібрано невелику частину докладного гайду SEO на Захід, в якому зібрані основні етапи просування сайтів та які інструменти вам знадобляться. Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся вашим досвідом роботи з іноземними сайтами та доповните коментарями матеріал.