Не дякуйте, це просто, ділюсь секретами.

Записуйте.

Диктую. Все по пунктиках:

1) Для початку потрібно здати екзамен і отримати Посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

2) Реєструєтесь на сайті Нової державної служби, обираєте красиву вакансію, посаду на якій Ви себе бачите, можете і на державного експерта, якщо відповідаєте вимогам.

3) Готуєте необхідні документи, вчите законодавство.

4) І от настав, той бомбезний день, коли потрібно йти на екзамен, якщо все буде файно, то здасте екзамен на знання законодавства, провірите свої аналітичні здібності, і вуаля-неймовірна співбесіда. Отже, зранку прокинулись, встали одразу на обидві ноги, помолились до Св. Миколая і повний вперед.

5) Значить, щоб Ви не розчаровувались, пишу зразу, шансів, що Ви всі етапи пройдете на відмінно і Вас запросять на трон, за який влаштовувались  ці інтелектуальні змагання, безконтактні бої всього 1%(один). Скоріш за все Вам напишуть на емейл, що Ваш загальний бал 0 (ноль). Так, буває. Це норма, то Україна. Це не підлягає обговоренню і поясненню, нікому не відомо, що на що ділили, кого на що множили.  Але якщо Ви часто ходитимете на такі конкурси як безкоштовний актор масових сцен, Ви не тільки знайдете там друзів, на 3-4 раз Ви уже зможете визначати, ще до початку екзаменів, хто пройде, хто той герой, якого Ви прийшли підтримати своєю присутністю. Тому, коли Вам писатимуть, що Ви «повний ноль» не розчаровуйтесь, бо ж Ви розумієте,що це унікальний досвід так розвинути свою інтуїцію, логіку, зрозуміти як законодавство про боротьбу з корупцією працює на практиці, побачити архітектуру різних органів держ.влади їх працівників, культуру їх поведінки, зробити селфі.