На днях президент В.Зеленський  сказав, що відключення світла можуть лякати тільки тих, у кого відключено логіку і критичне мислення, і рекомендував всім, щоб не чути брехливі казки про відключення світла відключати звук на деяких брехливих каналах, а краще не дивитись взагалі, бо це береже і нерви і електроенергію. 

Я думала, в мене з критичним мисленням і логікою все гуд, а тепер навіть і не знаю, що й казати, розумієте, я спілкуюсь з жителями нашої країни в різних регіонах. Так от, люди розказують, що в деяких світло виключають на 2-10 днів, і мотивують, це тим, що це планові ремонтні роботи, по Києву схожа ситуація, від одних чую:" а ми вчора без світла сиділи, вчителька телефонувала, чому дитина не зайшла в Zoom, що ми безвідповідальні батьки, а ми навіть телефон не мали як зарядити", другі кажуть, "а у нас завтра електроенергії не буде, теж цілий день", ну, а тепер уже і до мене черга дійшла(

Так, хіба це не відключення світла чи це пов'язано з коридором затемнень, і ми тепер живемо по-новому??? Чому літом не проводили ремонтні роботи, що за лайфак зимою такі ремонти проводити???