Пані Aleksandra Abdeeva опублікувала допис про призначення директора департаменту освіти ОДА — цілком собі колаборанта і сепара. Вибачте, колаборантки і сєпарши, так більш толерантно.

Подумалось: при Порошенко це було б сенсацією. Медіа смакували б. Експерти б не вилазили з ефірів. Семенченки-грішини-гаді-зіміни-яроши вже б намети поставили під АП. Я вже не кажу про грузинський бродячий цирк + азовський рух, чи рух інших реєстрових «патріотів». Свобода, як мінімум, кинула б гранату в аваківських.*

*Вибачте, я багатьох пропустила. Реєстрових багато...

А тепер... Всі звикли. Не реагуємо. Чергова маленька зрада.

Вкотре кажу: як же московити все продумали. Прорахували нашу реакцію. На маленькі зради ніхто не реагуватиме, коли є велика зрада. Саме для цього весь цей треш із замовленням проституток у стінах ВР, продажем собак та інтерв'ю з поклонськими-гіркіними (держава смартфоні, ага).

Але фішка в тому, що велика зрада ніяк не стається, тому ми всі полегшено видихаємо. Особливо, коли деякі до зубного болю відомі персонажі завзято малюють червоні лінії і потім діють команду «Відбій!» — прямо як Топаз!

МИ ТОЛЕРУЄМО ЧИСЛЕННІ МАЛІ ЗРАДИ.

А тим часом маленькі зради тихесенько, помалесеньку, відкушують своїми гострими зубками шматочки суверенітету України...

Саме з маленьких зрад складається ОДНА ВЕЛИКА ЗРАДА.

Ми не можемо з цим боротись за умови відсутності незалежних ЗМІ, присутності практики навішування ярликів (хто проти Зє — той порохобот) і відсутності громадянського суспільства (на яке якраз і навісили ялики «порохоботи», в угоду реєстровим ГОшкам, які не мають жодного стосунку до громадянського суспільства України, а лише під прикриттям благих гасел виконують політичні замовлення, на жаль, часто осіб, ворожих для України).

Так і живемо.

Тому не дивуймось, коли одного ранку прокинемось «громадянами» Київської, Львівської, Жмеринської тощо «народної республіки».

Адже за це проголосували у квітні 2019.

Хто зробив це разом??