Людка просто збожеволіла. А все тому, що отртимала спадок від прабабусі, і десь там, на захламленому горищі, знайшла її — ПЛИТУ.

Підключити ПЛИТУ до мережі не було проблемою. Там і підключати було нічого — тільки живлення, навіть спеців викликати не довелось, просто встромили ШТЕПСЕЛЬ в РОЗЕТКУ (РОЗЕТКУ з перехідником купили задешево на блошиному ринку). А ще Людка на тому горищі знайшла книгу рецептів. Ну як книгу? Забацаний зошит, я такі в музеї бачила. Та вона вперто називала це книгою. В тій «книзі» рукою людчиної прабабусі були написані пецепти СТРАВ, і один з перших — ГОЛУБЦІ.

Ми всі куштували голубці, бо це наша українська традиційна страва на свята, давно розкладена на амінокислоти і інтегрована для інтегратора (вибачте за тавтологвію). Але Людка не така.

Людка була невгамовна:

- Звідки ти знаєш, що оця курка — це дійсно курка? А може, на фермах вирощують фарш зі смаком ананаса, а нам кажуть, що це смак курки? Ми вже не знаємо, які направду на смак ГОЛУБЦІ.

Саме тоді в неї виникла божевільна ідея зробити справжня голубці, як 200 років тому. Отак взяти ПРОДУКТИ і з них ПРИГОТУВАТИ ГОЛУБЦІ. Не ті голубці, що з інтегратора, а ГОЛУБЦІ.

Етностиль, млін.

І Людка зірвалась з котушок. Я точно не знаю, як вона дістала живу капусту і томати, і як їй вдалось в цьому оминути Лігу нагляду за веганами, та вегани настільки відбиті дикуни, що вигадують безліч спобобів, аби зжерти живу капустину, хоча науковцями доведено, що рослини відчувають біль...

Людка змогла навіть вициганити сметану й вершки! Попри те, що продукти лактації тварин не повинні слугувати задоволенню забаганок людисьок, бо це порушує Сексуальні Права Тварин!

Але Людка змогла.

Рис дістати не було проблемою: не дивлячись на те, що в Китайській імперії рубали руки контрабандистам (кажуть,вже років 300 рубали), дістати контрабандний китайський рис могла навіть дитина.

Лишалось м'ясо.

І от Людка дістала м'ясо в ОХів. Я навіть не хочу знати як. З мене достатньо того, що вона стоїть зараз переді мною з тим пакунком, посоченим червоною рідиною.

А попереду чергова божевільна людчина ідея — ГОТУВАТИ.