Святим святих еволюційної науки (філософії) є ВІК ЗЕМЛІ. Який згідно неї є дуже довгий — близько 4,5 млрд років. А вік всесвіту ще більший — понад 10 млрд років. 

 

Можна виділити декілька категорій вчених і їх прихильників стосовно поглядів на вік нашої планети. Одні вважають тільки еволюційну філософію єдиним науковим поясненням походження і розвитку всесвіту. Вони схожі на радянських комуністів, які вважали «єдиною науковою філософією» діалектичний матеріалізм. Всі історичні процеси пояснюються еволюцією, від великого вибуху Стівена Гокінга починаючи і завершуючи «божественною людиною» Ювала Харарі. Боронь Боже заперечити, або бодай критикувати цей світогляд — з`їдять. Більшість блогерів пострадянського ютубу, абсолютна більшість вчених-природничників дотримуються такої філософії і віри. На еволюцію, потрібен був час і тому, згадана група відстоює вік Землі у мільярдів років. 

 

Інша група вчених і їх прихилників мислить ширше. Їх менше, адже важко йти проти мейнстріму, коли тебе вважають єретиком і можуть викинути з роботи і позбавити роботи. Це як критикувати ідею про те що жінки однакові з чоловіками — у ліволіберальних країнах за це, на вимогу феміністок, звільняють з роботи. Однак такі вчені є. І не всі вони є християнами. Зокрема: Майкл Дентон «Еволюція: теорія в кризі», Дуглас Акс котрий довів що кількість корисних мутацій є мізерною і унеможливлює еволюцію, Стівен Меєр, Давид Берлінскі, Майкл Біхі «Чорна скринька Дарвіна» та інші. Майже на 100 % впевнений, що українській аудиторії ці імена невідомі. Бо для багатьох людей фраза: «я вірю в науку» означає «я вірю в еволюцію». А як же еволюціоніст Колін Патерсон, котрий сумнівався в еволюції?  Може науковців не еволюціоністів не існує??? Привіт Томас Кун «Структура наукових революцій». Класика, до речі. Повертаюсь до теми. Критикуючи обережно дарвінізм згадані дослідники, як і перша група, загалом не чіпають святого святих еволюції, без якого теорія неможлива — віку Землі. Дана група зазнає критики з боку першої групи і її прихильників.

 

І, нарешті є третя група, яка довіряє Біблії. Остання вказує на те, що землі тисячі років, а конкретніше — близько 6000 років, через розміщені у ній родоводи. До потопу згідно Біблії пройшло 1656 років, після потопу — приблизно 4 370 р. Цей другий відрізок можна розділити на декілька періодів — від народження Христа до наших днів — 2022 років, від царя Давида до Христа — ще 1000 років. Всього — приблизно 3022 роки. Між потопом і царем Давидом залишається ще 1350 років. Сюди «влазять» 175 років життя Авраама, який у юності був сучасником нащадків Ноя, життя дітей Авраама, 430 років перебування євреїв у Єгипті та кількасот років епохи Суддів у Ханаані, до початку воцаріння Саула, а потім Давида. Все.

 

Інформація викладена у абзаці вище викладалась в університетах до 1830-х років. І у Оксфорді, і у Гарварді, і у Прінстоні. Взагалі, всі три заклади заснували християни. Що ж сталося потім? У 1830 р. Чарльз Лаєлл видав «Принципи геології», за якими почали вчити що земля стара. Саме цю книгу взяв у подорож Дарвін. Без достатньої кількості часу еволюція неможлива. Геологічну колону, яку легко пояснити гідрологічним сортуванням у результаті цунамі потопу, Лаєлл пояснив мільйонами років. І пішло-поїхало. Дарвіна не було б без Лаєлла! Звісно, у школах та університетах почали вчити припущенню Лаєлла, замість підкріпленого сотнями і тисячами свідчень з різних континентів біблійного вчення про потоп і молоду землю.

 

Мало хто знає, але гіпотеза про старий вік землі За останні 190 років зазнала змін від кількох десятків і сотень мільйонів до кількох мільярдів років нині. Радіометричні методи датування, які вважають мало не істиною в останній інстанції і які виникли через 120 років після виникнення вчення про стару землю, базуються на припущеннях. У нас є підстави сумніватися у теоріях старої землі? Ще й як!

 

Як тоді бути з єгипетською та іншими хронологіями, які не співпадають з біблійною, скажете ви? Просто — єгипетським династіям, котрих було 30 давньогрецькі історики дали по 100 роківкожній і вийшло 3000 років, які, якщо йти за Біблією, почались після потопу, а закінчились до Христа, тобто мали вкластися у 2350 років. Плюс додинастичний Єгипет. Питання в тому, що це зробили грецькі історики, тобто це було їх припущенням. Як і з радіометричними методами. 30 династій з додинастичним періодом могли вкластись і у 2350 років. 

 

Решта світу? Серед близько 40 календарів з усіх континентів зібраних ще в 19 ст., всі вкладались у межі 7000 тисяч років. Звісно треба робити поправку на те що біблійний рік це не 365,4, а 360 днів (до потопу земля крутилася повільніше, судячи з усього). Але всі календарі (майя теж, до речі) рахують початок від створення світу і дають Землі аж ніяк навіть не десятки тисяч років. Тобто історія народів світу за, а не проти Біблії в питаннях віку землі. 

 

Тих дослідників, які буквально відстоюють молодий вік Землі, а не просто критикують дарвінівську еволюцію, атакують найбільше. Бо довгий вік вік Землі робить еволюцію можливою, а короткий — ні. Можна критикувати еволюцію на основі довгого віку землі, як Майкл Кремо, Стівен Меєр ітд. І тебе будуть слухати. Але якщо атакувати старий вік землі як фаховий геолог Ендрю Снеллінг, Кен Хем, Кент Ховінд, то тобі можуть жорстко закрити рота, а то і до в`язниці посадити, як Ховінда. Такі реалії.

 

Організації вчених які вірять у творіння і молодий вік землі є у 37 країнах. В Україні це Інститут генези життя, який діє як громадська організація. Бо вся фінансована державою система освіти і науки організовано просуває теорію еволюції засновану на припущенні про довгий вік Землі.

Якщо ж є бажання дізнатись більше про молодий вік землі дивись це відео і також це,