Другий тур – явна ознака демократії. Давайте разом з'ясовувати, чому довкола нас вирує «свавілля демократії» ? Та чому долю народу і державності делеговано вирішувати одній особі ?

І чому нам пропонують веселу гру з використанням вогнепальної зброї?

Про першого гравця, в цю цікаву гру, я самостійно, краще, навряд чи напишу, плагіат – то, не моє, тому просто долучаю матеріал іншого автора. Гарний матеріал. Прочитайте, він того вартий.

https://site.ua/oleksiy.nesterenko/19031/

Тепер про другого учасника гри : є два варіанта. Перший – вибиті мізки на стіні створять наче контур мапи Південно-Західного Федерального округу. Примітка : палець належить одній особі, а мізки – народу України.

Другий варіант(синопсис). Вперше в нашій історії новообраний Гарант має можливість набирати команду не по принципу партійної приналежності чи персональної лояльності, а через прозорий конкурс і виключно по рівню професіоналізму. І збалансує,за рахунок власних повноважень, всі гілки влади у систему «стійкої рівноваги»…

Але реалізація цих варіантів = 50 / 50 і ми всі ВЖЕ в ролі статистів, без права втрутитися в процес.

І виникає логічне запитання : " А хто відповість за те, що до кожної української скроні приставлено цю барабанну короткоствольну іграшку та дозволено одній особі натиснути на загальнонаціональний курок ?"

Український парламентаризм. Саме він формує виборче правове поле, що так успішно забезпечувало "демократичні" вибори під фінансовий потенціал олігархії.

ЗМІ. Які чесно,неупереджено,об'єктивно висвітлюють процес обговорення варіантів порятунку під час безпосередньої катастрофи. Тема внесення змін до виборчого законодавства була актуальна до кінця 2015 року, а не під час виборчої кампанії.

Лідери. 300 000 голосів за кандидата, його виборчим штабом трактується, як феноменальний успіх. В реаліях, це скромні до 2% сьогодні, та повне фіаско восени… І таких одноосібників – душ 30. Їхне ЕГО вище від державності, тому об'єднання вони сприймають виключно довкола СЕБЕ, або, як "втрату обличчя".

Виборці. Найкращі на третій планеті від Сонця. Конкретніше, по виборчій дільниці, де голосував і я. Канівщина. По списку 186. Голосувало 51%. Отож : Бойко -5,Вілкул – 2,Гриценко -4,Зеленський — 34, Кошулинський – 2,Ляшко -13, Наливайченко — 4, Порошенко -7, Смешко -7, Тимошенко -18. Йшов п'ятий рік війни… Голоси віддають сєпарам,популістам,а Гаранту,що опікується Косюком, надаючи йому преференції з бюджету, а тут все забудовано курниками, скромні 7 голосів… Виграв В.А.Зеленський.

Результати першого туру — примусова гра в адреналін, коли до моєї скроні приклали холодний метал і я маю шанси 50/50 від чужої волі. Може когось потішить, що олігархія в подібній позиції, але мене доля грошовитих космополітів хвилює в останню чергу.

Европа. Для неї дотримання демократичних процедур, протоколу – це ВСЬО. Навіть якщо ми гикнемо, то щоб з дотриманням демократичних норм. Бо вони будуть сильно стурбовані. У них теж все 50/50 і в руці однієї особи. Або вони будуть приїздити в Карпати кататися на лижах, або там будуть "Іскандери".

Народ пережив цілу низку Гарантів,що нічогісінько не гарантували. Сподіваюся, що життя триватиме і після другого туру. 50/50. Або ми в ЕС, або буде побудовано Меморіал. Як бачу наяву… Капітальна стіна,на якій закріплено бронзового Гаранта II з гітарою, а внизу,вздовж стіни, 30 кандидатів за п'ять хвилин до вічності,що захопливо міряються рейтингами. І факел вічного вогню,але за рахунок Газпрому.

Чому під час гри в "русские" шашки адреналін не вирує в організмі гравців ? Тому, мабуть, вони і вибрали "рулєтку" ? Тоді до чого тут всі українські голови ?

Невірю, що небуло світлих національних голів, які здатні моделювати ситуацію на перспективу. Не вірю…