Живу в мальовничому маленькому селі на Канівщині, яке оживає влітку, коли діти та дачники з'являються коло дідівських хат. А на виборчу дільницю у нас запрошують 213 душ, реально голосують 127 -130 і за ВО «Свобода» був зафіксований 1 голос. Мій.

У мене триває постійний діалог зі свободівцями. Я вдячний їм за те,що знаходять можливість поспілкуватися. Ось один фрагмент з багатьох :

Ответить

Oleksandr G14 Марта10:16

1.00

Об'єднатися з Гриценком на чию користь? Гриценко — ліберал, і в нього інше бачення майбутнього України. Лібералізм не заперечує олігархію, глобалізм і торговлю з Росією. Об'єднання націоналістів і лібералів неможливе, вже є гіркий досвід Ющенка і з "друзями" по Майдану. Важливо що націоналісти між собою об'єдналися.

Ответить

Olexandr Tovmach14 Марта11:14

1.00

Я Вам так скажу — перший удар по СИСТЕМІ здійснили таки націоналісти, коли порозумілися, об'єдналися і видвинули Р.Кошулинського. Це реальний крок до перемоги над СИСТЕМОЮ. Є "не солодкий" післямайданівський досвід коли націоналісти увійшли в Уряд і докорінно три сектора в загальній СИСТЕМІ так реформовані і не були. Туди спрямували найкращих, але троє СИСТЕМУ не ламають. Гарант,одноосібно — теж буде заблокований та перебуватиме в законодавчій пастці. Об'єднання сьогодні має стратегічну перевагу на виборах до ВР восени. СИСТЕМА олігархії надпотужня і живиться краденими,але легалізованими чинним законодавством, надприбутками від бюджету. Для СИСТЕМИ одинак чи окрема політсила загрози не несе. СИСТЕМА боїться об'єднаного противника. ЦЕ Є ДРУГИЙ,ВИРІШАЛЬНИЙ КРОК. Хто отримає користь від об'єднання Кошулинський-Гриценко чи навпаки Гриценко-Кошулинський ? Користь отримають двоє : першим буде — НАРОД УКРАЇНИ, а другим — ДЕРЖАВА УКРАЇНА. Всі інші варіанти, а їх може бути багато, матимуть спільний знаменник — СИСТЕМА паразитує і далі, а ми все просрали...

Ответить

Олександр Башта14 Марта15:17

0.00

пане Товмач, от скажіть зрозуміло та відверто — хто такий Гриценко ? Хто з ним, хто за ним ?

Ответить

Olexandr Tovmach14 Марта16:13

1.00

Пане Олександре! Ви трошки дивні запитання ставите. На сьогодні, десь на всі 75 % маємо загальні проблеми НЕЗАЛЕЖНО від назв політсил, та їх ідеології. Треба ламати олігархію. Гуртом. Після довгих 2-3 років спільної та кропіткої праці, коли буде виконано 60 % проблемних питань, настане час, обов'язково настане! АЛЕ ПОТІМ! Коли треба звернути увагу на деталі, які формують ідеологічне підгрунття. Ось з цього моменту настає час для всіх, що об'єдналися зараз, розпочати індивідуальний рух. Бо загроза втратити державу та націю — мине. Хто такий Гриценко ? Відповідаю : соломинка,що зламає хребет верблюду. Або такою соломинкою стане Кошулинський. Бо тільки об'єднавшись можна мати критичну масу для перемоги. Ви цікавитеся "Хто з ним та хто за ним ?" Воно не на часі. Бо це тема відома : що зробимо зі шкури невботого медведя? Давайте гуртом його вб'ємо. А потім,Ваші запитання будуть на часі, як актуальні.

А тепер про причину моєї печії…

Сьогодні ввечері на рейтинговому телеканалі у телеекранів збереться багатомільйонна аудиторія дивитися виборчу агітацію одного кандидата. Впродовж 3 годин 15 хвилин. І за це треба буде заплатити. Ну за цікаве, смішне,розважальне шоу. Яке виконує, успішно виконує ( !!! ) агітаційну функцію. Саме кумедне, що там будуть декілька рекламних блоків. В цих блоках неодмінно буде присутня передвиборча ігітація. Яку проплачують інші кандидати.

З понеділка анонсовано показ III частини цікавого фільма. Його подивляться всі. І,неодмінно, в кожному рекламному блоці глядачі побачать і решту кандидатів,за умови,що їх агітаційні 2 хвилини будуть оплаченими.

Питання просте : хто змагатиметься у другому турі зі слугою народу? Реально, другим може бути той,хто скупить голоси по-максимуму, або той, довкола кого згуртуються по-максимуму.

Порада тим,хто йде самостійно : "Випий море,Ксанф, випий море…" Але перед тим,розжени хмари над морем та закоркуй гирла річок.