Пан Матвій мав нагоду спілкування з популістом і… популіст обмежився лише легким переляком. Чого я очікував побачити в своєму TV ? Той момент, коли популіста «розривають» на молекули, «вичавлюють» з них амінокислоти, «рвуть» на клаптики його спіраль ДНК. Невідворотня політична СМЕРТЬ популіста. Публічне завершення кар'єри політика.

А що побачив ? Толкову лекцію пана Коболєва

його аргументи,досягнення,перспективи і т.д. і т.п.

«і т.д. і т.п.» я навмисне повторюю і виділяю, бо коли слово отримує популіст, він першим запитанням множить виступ чиновника на «нуль», питаючи його про рівень його заробітної плати.

Та на місті популіста, я б чинив так само. Логічний ланцюг у головах телеглядачів виникає миттєво : газ мені продають по такій ціні, щоб було з чого платити їм такі зарплати.

Пан Матвій вимагає дати на екран банер популіста.

Маючи підтримку залу, фахівців галузі, експертів-політологів, редакторську та журналістку команду Прямого, не було виявлено брехню політтехнологів популіста і не поставлено хрест на цьому виді передвиборчих маніпуляцій.

Не маю потреби переповідати сюжет вистави «Випий море Ксанф!», але зверну увагу на гасло з банера популіста

«Гарантую»

Саме тут і прихована маніпуляція популіста. Чи може він гарантувати результат голосування колегіального органу, коли поданий популістом законопроект має набрати в сесійному залі 226 голосів «за» ?

Ні, він цього гарантувати не може ! Крапка.

Популіст використав цілком правдиву інформацію про газ вітчизняного видобутку. Тут і перевіряти немає чого. Це – щира правда !!!

Чи може популіст гарантувати зниження ціни на газ в 4 рази ?

За певних умов — так. Розглянемо ці умови :

Для всіх зрозуміло, що виконати такі умови, це щось з царини фантастики.

Питання, яке не почує популіст, або збреше, відповідаючи : «А чому не подавали такий законопроект у 2017 році?»

Але популіста неможливо угомонити, аргументи на нього не впливають. Він гарантує знижку. Його не обходить,що для реалізації його обіцянок потрібно або знищити парламентаризм, або перегородити дамбами всі річки та розігнати хмари над морем…

В чому полягає основна загроза від популіста ? Певна частина населення на виборах дає таким особам право голосу для функціонування законодавчої гілки влади. Популіст, маючи певний адміністративний та матеріальний ресурс використовує його, як стартовий майданчик для персонального кар'єрного росту. Доля народу — долати любі перешкоди для реалізації глобальних планів генія.

Припускаю :

що такі передвиборчі технології слід кваліфікувати, як шахрайство, а популізм розглядати, як можливий та дієвий інструмент узурпації влади.