На чому тільки не піаряться недополітики.

Зустрів у стрічці новин заголовок: «На Київщині школярі, педагоги та депутат прибрали парк і сад».

Відразу згадав радянські суботники та вірші юного Шевченка.

Джинса написана у кращих традиціях українських журфаків: тупо та відповідно до темників владної політсили (якій належить видання).

Апофеоз рагулізму в одному абзаці:

«Традиційно з настанням весни школярі та працівники Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 долучаються до прибирання території школи, аби зробити її чистою та привабливою. У вівторок, 4 квітня, відбувся завершальний етап великої загальношкільної толоки з прибирання парку та саду закладу. Разом із школярами, педагогами, обслуговуючим персоналом працював і представник депутатського корпусу Переяслав-Хмельницької міської ради Гриценко Артем Миколайович зі своєю дружиною Юлією. Артем Миколайович придбав за власні кошти фарбу та разом з педагогами школи пофарбував лавочки в шкільному парку в жовто-блакитний колір. Тепер шкільний парк виглядає ще кращим і приваблює все більше відпочиваючих. От тільки хотілося, щоб відпочиваючі поважали працю тих, хто так старанно наводив лад».

Тепер за Геббельсом повтор:

«Разом із школярами, педагогами, обслуговуючим персоналом працював і представник депутатського корпусу Переяслав-Хмельницької міської ради Гриценко Артем Миколайович зі своєю дружиною Юлією».

І головне: «Артем Миколайович придбав за власні кошти фарбу та разом з педагогами школи пофарбував лавочки в шкільному парку в жовто-блакитний колір».

Мораль: «От тільки хотілося, щоб відпочиваючі поважали працю тих, хто так старанно наводив лад».

Пострадянське минуле ще довго буде сидіти в головах таких депутатів та їх дружин, але навіщо його вбивати в голови школярів? Колись і нас виганяли з квітами до «Вічних вогнів» чи з прапорами зустрічати київських політиків в скромному Дніпрі.

Артем Миколайович зробив добру справу, придбавши кілька банок фарби кольорів нашого стягу, але міг не полінуватися і найняти бригаду прибиральників чи надавити на комунальні служби, як за наші кошти і так мають виконувати цю роботу.

Жлобство Артема Миколайовича не дало це зробити.

Що мають відчувати батьки, коли їхнє чадо буде розповідати веселу історію про фарбування та відшкрібання собачого лайна?

Педагогам також респект. Це точно входить у ваші службові обов'язки. Добре, що директор цієї установи друг Артема Миколайовича.

Ну от і пропіарилися.

Амінь.

А скільки ще таких мудаків в маленьких містах та селах? Скільки ще місцевих князьків, які думають, що на дворі 1984-й?

Джерело з шедевром пропаганди: http://visnik-press.com.ua/?p=76004