Завєти Нато, та й Франції, Німеччини, і інших країн старої Європи, і не тільки –

 

- Нічого не робити, щоб уникнути початку війни. Якщо вона вже почалася, то все одно нічого не робити, бо війна може стати більш інтенсивною. Якщо війна вже інтенсивна, то нічого не робити, бо просто нічого не робити!

Можна дати гарантії комусь, озаботитися та засудити.

Слова. Ніяких дій!

 

- Не вводити обмежень\ дієвих санкцій на військовий потенціал Путіна з початку війни проти України в 2014. Просто патаму что.

Розоружити Україну, дати заміть гарантій безпеки меморандум, як то фількіна грамота, і в подальшому обмежувати Україну в зброї, в ресурсах, щоб зменшити можливості її супротиву агресії Росії, нагадаю, що російсько-українська війна йде з 2014 року на території України, а ядерна зброя і інші ракети під шумок вивезені з України на територію росії.

Взагалі за увесь час собіранія чужих земель, світ не показав Росії, що реально діями засуджує її, світ не зробив жодної спроби зупинити росію, і ніяк не відреагував на масові убивства, які коїть росія на територіях сусідніх країн та на захоплення територій сусідніх країн. Ніякої адекватної реакції світу на зупинення росіян в винищенні чужих народів на їх власних землях.

 

- Ми не будемо вмішуватися, щоб не допустити екскалації конфлікта — вживати цю фразу постійно, і повторювати її, як мантру раз 10 кожен день, і на любому зборищі, і тоді агресор бачить, що в нього розвязані руки, і ... якось все само та розсосеться.

 

- Говорити усе¸ що завгодно, але реально діями не вмішуватись в військові дії на знищення Росією України. ВСЕ ДЛЯ МИРУ. Читайте пункт попередній – щоб не допустити екскалації, о як! Тобто дати знищити, і на руїнах сказати, нарешті мир. Ніякого тиску на агресора і захисту жертви.

 

- Обмежити Україну в ударах по території Росії. Ну знесена з лиця землі Україна це ж просто тому що ріал політик, а ніяк не привід наносити удари по країні агресору у відповідь.

 

- Не закрити небо над Україною, щоб полегшити путіну руйнування України і убивство українців.

А потім їздити і робити фото і відео на руїнах, і кладовищах, де поховані масово вбиті росіянами українці. Дуже сприяє піар компанії політиків на їх батьківщині. Головне використати це в власних інтересах. А українці що… ріал політик, хай здаються, чи вмирають.

 

- Робити усе, щоб дати зберегти лице Путіну. Саме агресор повинен бути облизаний, обласканий, і умиротворений. Бо нападе ж! Ах напав уже… Ну тоді ще більше нападе. Агресивніше!

 

- Настоювати, що потрібно віддати території України російському агресору, і продовжувати віддавати кожен раз, коли в путіна знову проснуться забаганки на нові території.

Жертва агресії повинна знищуватися, страждати, принижуватися, та відповісти за агресію.

Весь тягар агресії на жертву агресії.

 

Ріал політик же в людей, а ви тут про якісь цінності в життях людей, про не можна ґвалтувати дітей, вбивати десятками тисяч людей в блокадних містах, кидати бомби на роддоми в мирних містах, нищити чужі країни…

Не заважайте торгувати!

 

Прастітє росіян, то не вони, то все Путін! Нужна сахраніть ліцо. Дружіть. Адін народ…

 

Деградація світу, моралі, законів, цінностей вражає.

Хоча... спільники масового убивці, терориста і маніяка повинні нести таку ж відповідальність, як і він сам.

 

Мені подобається -  смерть ворогам, і гарний рускій, то мертвий рускій.

Слава Україні, і позор потворам та нелюдам.

Яке воно мерзотне все це.

Фу!