Війна йде шостий рік!

Чи подала Україна резолюцію до Генасамблеї ООН про виведення російських регулярних та найманих військ з окупованого Криму, та частей Донецької та Луганської області?

Ні, тому що підігрує Росії твердячи в унісон з нею, що Росія миротворець, а не агресор.

Ви знаєте, що в світі цю війну розцінюють, як внутрішній конфлікт, тому що наша влада прописала його, як наші проблеми, а росія тут миротворець? В нашої країні більшість з нас знає реальність, але це наше коло. За кордоном вірять паперам, в яких наша влада не прописала Росію учасником війни.

В нас війна з Росією шостий рік, а все вона так і не визнана, як війна… Навіть тема ця вже не піднімається. Я мовчу про закінчення війни, бо і про це мовчать…

Хоча не визнання війни протиречить законам і Конституції, і взагалі здоровому глузду, і благу для країни.

Це зрада однозначно. Це змова з агресором, щоб навіть напавши, і ведучи боєві дії на території нашої країни, він не поніс відповідальності!

Всім же відомо, що відсутність ВІРНО визначеного юридичного статусу, не дає вирішити цю ситуацію, і грає на руку ворогу.

Крім того по самим же документам ООН, не дозволяє звертатися з проханням про надання військової допомоги, не дозволяє звертатися до міжнародних судів для відшкодування збитків завданих Росією після закінчення війни, не дає задіяти механізми тиску на Росію, щоб вона вивела свої війська з України і закінчила війну.

Так як росія так і не визнана нинішньою владою України стороною міжнародного конфлікту, тому що то в них то АТО, то ООС, то скоріше всього тільки Україна буде нести відповідальність, як юридичну, моральну, так і фінансову за війну…

Ви собі уявляєте підручник майбутнього, де буде прописано, що Україна мала громадянську війну і українці воювали з українцями… А так і буде, тому що російсько-українска війна не визнана!

І закінчення війни без її юридичного визнання – це малоймовірно. Покладатися лише на волю путіна – захотів, завершив — це просто сюр. Наша влада осознанно позбавила нас і світ важелів впливу на Росію, юридично не визнаючи російсько-українську війну. Але воля путіна вона така тупоголова, як і сам путін, тому що по прикладу Придністров'я ми можемо бачити і подальшу долю днр і лнр, а в Придністров'ї третє десятиліття росія все ще не хоче миру і відповідальності за війну і окупацію, і Молдова так і гниє під Росією через це….

Тому ніякого шляху закінчення війни незмінна влада України не має і не пропонує. Взагалі акцент з війни зійшов на нуль.

Не будем же ми говорити наразі про брехливі обіцянки порошенко за колишніх виборів, де закінчення війни мало бути просто за години …

Шостий рік війна! Шостий!

Війна, в статусі не визнання її стороною конфлікту, вигідна Росії, і як ми бачимо, вигідна незмінній владі України, тому що ніяких попередників і наступників не було – та сама кодла коло корита.

Війна, то горе для народу України. Шостий рік, ви вдумайтеся тільки, і ніяких шляхів не існує, тому що війна все одно повинна бути визнана, а потім уже задіяні механізми закінчення війни.

І ніякий мінський сговір не є механізмами завершення війни!

Те що Мінські провели через ООН, щоб надати їм легімітивності, ми знаємо.

Ви до речі їх читали? Настільки невнятні, прописані криво косо сладені угоди, з неясними сторонами, з заплутаним неоднозначним змістом… Порошенко б по таким договорам свої рошенки б не віддав. А нашу країну путіну запросто.

Альтернативи мінським нєт — твердить нам ні за що не відповідаючий головнокомандуючий, бо його прикриває статус президента від відповідальності за його дії…

Альтернативи ато\оос нєт, бо Росію визнати стороною воєнного конфлікту не можна – каже він же, бо увєровал, що на нього закону нєт, він вищий… Практично святий…

Як тут не податися на другий термін при такої безнадьогі, коли гора злочинів, зрад за плечими така, що тільки статус президента спасе від відповідальності за накоїне?

Вже звик, що можна не зважати на наші закони, Конституцію, міжнародні норми. Він вище цього!

Люди вже звиклись з війною. Навіть, зусиллями влади, переключили увагу з війни на вимирання від жахливих умов життя, невідповідності розходів і доходів, беззаконня, безнадьоги, імітації реформ, щоб обікрасти націю до нитки, звикли до відсутності мед допомоги, дієвих ліків, можливості виживати в власній країни. Гарно він нашу увагу від війни відволік, чи не так?

Чи закінчиться війна за антинародної влади в Україні? Ні. Тому що наша влада в змові з путіним, і їм війна на благо. І російському режиму, і українському тотожному. Війна в статусі не визнання війни дуже зручна і може тягнутися… Наша влада звільнила Росію від відповідальності за війну і окупацію України, і переклала весь тягар війни на нас з вами.

Вони зрадники однозначно!

Чи буде наша війна все ж таки закінчена? Так. При іншої владі, яка буде діяти на благо України, і не буде підігрувати ворогові і входити з ним в змову.

Чи зможемо ми під патронатом організованого зочинного групування, захопившого Україну провести чесні вибори і скинути банду від руля, то інше питання…

Як ви думаєте: " Зможемо?"

Миру б Україні. Нормального життя. Закону б!

Олеся Калінська.