Як я вакцинувалися вакцинувалися, та й невивакцинувалася.
Вагалася, не хотіла, довго вибирала, була переконана мамою-лікарем, і пішла на першу дозу Модерною. Заледве вижила. Мала дуже швидку негативну реакцію на введення вакцини. Втратила свідомість двічі, тиск впав, серце ледве билося, температура знизилася суттєво... В лікарів ні нашатиря, ні води... Ніякої реальної допомоги. Тиск міряли, температуру. Усе. Люди принесли нашатирь, облили водою.
Мою реакцію на вакцину не було занесено в жодний медичний документ! В жодний.
Мені кажуть, що немає що заносити в твою медичну карту, то не вакцина винна, то ти голодна просто була, чи налякалася. Та да... Прям таки.
І я зробила висновки -
Якщо в вас піде нестандартна реакція чи наслідки на вакцинацію, нічого не доведете. 
За це ніхто не відповідає.
Вакцина реально дуже тяжка для організму. 
Не допомагає від захворювання, не захищає від повторного зараження, не полегшує перенесення хвороби, взагалі не зрозуміло для чого колеться. Не пройшла випробувань, та офіційно виробники звільнені від наслідків за випробування на людях незрозумілих препаратів. Препаратів низької якості. Як приклад, в модерні, якою я кололася, якісь залізні домішки, які призвели до смерті декілька чоловік.
Так що, я зробила один раз вакцинацію, а на другий відмовилася.
Це вже реально йде мова про виживання.
Мені не подобаються погрози та залякування, щоб провести вакцинацію, і спроби утилізувати прострочку та препарати недоведеної та невипробованої якості на людях.
Мені не подобається, що якщо з вами щось трапляється від вакцини, це не фіксується і допомога не надається.
Вірус є, але боротьба з ним дуже дивна. 
Якщо доведено, що вакцинація не працює і шкідлива (дивимося на Ізраїль, де провели 100% вакцинацію, і роблять третю, але мають велику кількість померлих від вакцини, і нову хвилю захворівших наразі), тобто не працює вакцинація цими препаратами, і повинні ж бути інші методи введені для подолання пандемії... Але крім залякування локдаунами, та примусовою вакцинацією непрацюючими і шкідливими препаратами нічого не пропонують!
Дивний світ наразі.
Якщо нам влада немає нічого дієвого що запропонувати, ні за що не відповідає, а вона лише користається трагедією в вигляді пандемії, щоб отримати зиск, та залякує нас, то чи ми повинні бути глядачами і далі, та підкорюватися тої дурні, та злочинним діям проти нашого життя, що коїть влада?
От здавалося б, пандемія, зупиніть вбивство медицини, проведеної, як реформа Супрун. Відновіть сан епідем станції, досліджуйте в лабораторіях, чому люди здорові не хватають вірус, розробіть протоколи при зараженні, допомагайте людям в кінці кінців, і т.д.
Чому пандемія другий рік і... Пустота.
Одні жертви — вірусу чи вакцинації, чи локдаунів, чи дій влади, яка скористалася вірусом, щоб провести щось злочинне, і нажитися на людях...
Реально ж злочинна бездіяльність та злочини під прикриттям пандемії...
Наразі йде знову тема локдаунів, і погрози про нове  здорожчання життя для нас, бо  тарифи, побори, ціни галопують.
А ми...  як ми можемо звільнити від влади злочинно некомпетентних та бездіяльних ?
Якщо будуть протести, то їх проігнорують, чи введуть локдаун.
Тобто чекайте нових виборів.
Якщо доживете.
Вірніше, хто доживе.
А потім та сама тема, і знов на 5 років.
Як коли Скрябін казав :
«Я злий на совість президентів,
Яка до них ніколи не приходить.
Я злий на політичних імпотентів,
Які нас як собак по кругу водять.»
Але з кожним колом нас все менше і ми все бідніші...