Україна повинна денонсувати будапештський меморандум та звернутися до суду на країни гаранти, як підписали цей договір та, які -
Знаючи, що меморандум нікчемний не повідомили про це Україну по факту, та поставили свої підписи імітуючи, що вони є гарантами безпеки, і скористалися ним, змусивши Україну роззброїтися, що призвело до знищення безпекового статусу України, та нанесло Україні фінансові збитки на декілька мільярдів, та піддало небезпеці існування самої країни в визначених міжнародними договорами кордонах, та в подальшому полегшило нападнику провести ворожу агресію проти України і призвело до втрати сотень тисяч життів Українців, та втрати територій.
З приводу — ніколи не на часі, пояснюю, що війна, яка йде з 2014 року це результат цього договору і політики світу по розброєнні України, без надання реальних гарантій безпеки.
Вони надавали хибні гарантії, тому хай це розгляне суд, і винесе вирок, які наслідки мало розброєння України, і чому ніхто в світі не повинен мати ніяких справ з країнами, які вводять в оману, користуються своїм, ще існуючим міжнародним авторитетом, але є по факту і по суті міжнародними шахраями, і хай вони понесуть не тільки грошову відповідальність та відшкодують Україні за реальне розброєння по обманному меморандумі, але й понесуть відповідальність за наслідки їх обману — за сотні тисяч смертей українців, які на руках гарантів безпеки.
І це не тільки Росія.
Вона вбивала, а країни підписанти стали її спільниками, так як вони все знали про нікчемність меморандуму але ... їх підпис стоїть на ньому.
Нас роззброїли за фількіну грамоту.
При підписанні договорів, де одна сторона розброюється, а інші нічого не гарантують, ще й користуються розброєнням, договір повинен бути визнаний нікчемним, а країни підписанти шахраями, і понести відповідальність за свою участь в обмані Україні, і за наслідки цього.
Якось так.

Ол.Ка.