Дивлячись на нелюдську жорстокість, підступність, ницість росіян, які накштал фашистів, наразі на українській землі по нам стріляють, бомблять, знищують... 
Росіяни = фашисти. Однакові!
Так от, дивлячись на це, перестаєш ділити росіян на гарних і поганих, бо гарні може й не стріляють, ходять на протести, і словесно підтримують, але це ж не зупиняє поганих, які знищують нас, вбивають, як націю, з ненавистю, з звірячою жорстокістю.
Тому не протестуйте, а прийдіть в дома там, в своєї Росії, прийдіть в дома тих, кого послали на війну в Україну, розтрощіть їхні будинки, побийте їх жінок, матерей, викиньте з хати дітей, чи зачиніть їх в підвалі, наші є сидять практично кожен час сирени...
Слова не працюють!
Дії працюють.
Ми на своєї землі в Україні, ми не втручаємося в політику Росії, не приходимо на вашу землю, не вбиваємо вас на вашій землі.
Так, ми вбиваємо росіян, які прийшли війною на нашу землю. Ми захищаємо свою країну!
Але подумайте, чи не втомимося ми колись показувати свою миролюбність, і чи не впадуть авіабомби і ракети на вас, коли  наша ненависть після знищених вами наших міст, вбитих вами наших людей... наша ж ненависть колись зашкалить.
Ні, ми не уподобимся вам, росіяни. Ми не придумаємо привід, не будемо обріхувати когось, і нападати без причин.
Ми нанесемо удар у відповідь.
Ми підставляли другу щоку, бо ми бережемо своїх людей, рахуємо втрати.
Але наразі чи є нам сенс дотримуватися такої поведінки?
Будь ласка, гарні росіяни, прийдіть в Росії з агресією в дома тих, хто воює проти нас. Принесіть їм терор, страх і біль, щоб їхні чоловіки відчули як це на собі, і повернулися до своїх родин живими.
Тут ми їх вб'ємо.
Слава Україні!
Смерть ворогам!
Ол.Ка.