В нас є газ власної добичі. Його хватає на потреби населення. І ще й лишнє є. Цей газ по 1-4 грн десь. 
В нас є банда, яка сидить на газі.
В банди теорія, тобто працюючі схеми для грабунку, про те, що є реверс з Європи, доставку треба платити, є ринок газу, тому вартість газу для населення подається по мега бандитським тарифам.
Але банда не нажереться.
Тому банда імітує, що газ ще дорожчий в два-три рази бандитського тарифу, і тому банда робить населенню якоби знижку.
Але! Вони потім з держ бюджету, тобто з наших же кишень, компенсують цю різницю між встановленим ними ж бандитським тарифом і якоби ринковими, теж встановленими ними ж.
Самі придумали, самі пограбували.
Промовчимо про мега суми, які ми вже заплатили банді за нарощення газу власного добутку. Ці гроші просто вкрадені в нас. Шалені суми! А родовища розікрали, тобто цей час потрачений на те, щоб держ родовища стали приватними в протизаконний метод. Дослідження про де є в Україні газ вже були, але була знову імітована робота, щоб вкрасти на цьому кошти. Добуток навпаки скоротився по фальш звітам від держ прокладки.
Промовчу про плату за транзит газу по державній українській трубі, тобто гігантські гроші, які розкрадалися десятиліттями, а не були направлені на модернізацію труби, і на дії при ситуації, коли по цій трубі Росія перестане качати газ.
Промовчу про вкрадені/ приватизовані за гроші бандитами облгази, системи, приміщення і т.д. Всі ж в платіжках отримують плату за доставку газу? Бандити процвітають. Держава-бандит сама встановить для населення побори, і виб'є... 
Промовчу про наші природні сховища для зберігання газу, які бандити використовують в своїх потребах.
Промовчу про газ власного добутку, який по цінам 1-4 грн розподіляється по підприємствах бандитів. Для них ціна доступна. Але... Вони імітують, що їм як усім, тому вартість послуги / товару для населення з урахуванням якоби дорогого газу. Мега прибуток на лохах. 
Промовчу про гроші, які вкрали в людей за ці десятиліття на усіх цих схемах. Напевне, якщо їх зібрати то можна купити якусь європейську країну...
Промовчу про проводиму бандитами політику по збереженню цих злочинних схем і стабільну здачу інтересів України.
Промовчу, так як в країні, яка внє правового поля, немає змісту говорити про зарвавшуся банду і їх дії.
В деяких країнах є мафія, в нашої мафії є Україна.
Ол.Ка.