Що ж, прямо по методичці.

Базові прийоми введення інформаційних війн -

Дезінформація – війська там, і там, дати вторгнення, нагнітання, і просто поток брехливої, чи змішаної з реальною інформації…,

Залякування -  готуйте сховища, авіа обстріли будуть, тривожні чемоданчики, вишколи, і … так ціленаправлено  довбуть нас цим і постійно. Для нас. Ви звернули увагу на життя наших прикоритних і прочія, до речі? В них довгі канікули, виїзди за кордон, відпочинок, зняті любі перепони на вивід грошей з України, і а вдруг що насправді, сіли в приватні літаки і полетіли до закордонних місць зберігання чесно награбленого в Україні…

А закони які вони приймають? Війна, війна.. Де це відображено в їх законотворчій діяльності.

Дерибан там є, да, і постійне затягування в нас пасків на шиях, та знищення рівня нашого життя… А війна і стратегія нашого захисту де?

Ах, ще дипломатів вивезли і їх сім'ї, чи то в їх країни, чи то в Львов… Коли дипмісії трогали при нападі?  Та взагалі ні, не буває такого. Навіщо настільки демонстративні кроки, якщо вони взагалі непотрібні?

Ах да, залякування!

Шоу має продовжуватись!

Схематизм -  хто не повівся, ось вам схемки, де війська, як пройде напад.

До речі, посадили істот, які провели введення санкцій України проти Білорусі, і підштовхнуло Лукашенко до Путіна, додавши нам ще одну лінію фронту з Росією? Україні це було потрібно взагалі, мати ще одну лінію фронту? Хто пренебріг нашими інтересами, і не зміг подумати навіть на пару кроків вперед, посадили їх, а?

А спроби за останні роки зруйнувати стосунки з купою країн… Хто за цим стоїть взагалі?

Глузування – ах, ах, всі розуміють, що після років! мега неефективних і знищувальних реформ Порошенко, і його пріємніка Зеленського з нашої оборонки можна тільки глуздувати.

Так, так, не в обіду, просто подивіться на  те що могло бути, подумайти про пройдений час, і на шалені гроші. Гроші реально освоєні просто шалені. За ці гроші і за цей час з початку війни повинно бути таке побудовано… А ні. Гроші розкрадені, і все ще більше деградовано, ніж було.

Реально де що?

Стінка Яценюка, це просто ікона злитих реформ Порошенко по знищенню обороноздатності України та розкраданню грошей. Як і умисно зірвані склади з озброєнням. Тут рити і рити, випадків знайти можна…, і справ повинно бути шалені томіща, але, але…

Вклинювання – до правдивих повідомлень додається брехня, і все подається в певному руслі.

Де взагалі наша боротьба з дезінформацією? Я не про відосіки, промовики, і нові національні свята, прапори, та співання гімну… Ці порошенківскі теги дій на свалку історії повинні були піти разом з ним. Нормальні люди на загрозу війни відосіки не знімають. Ні, скажу по іншому — Я можу зняти відосік. В мене немає повноважень і ресурсів. Я не маю доступу до усієї інформації. Я не маю можливості діяти на державному рівні. Я не керую країною. Я не можу знищити країну, людей, майбутнє своїми діями, чи бездіяльністю. Тому повинні бути реальні дії на нашу користь від керівництва країни, а не таке  — пустота, брехня, зрада, і повний деградант.

Спокійно! Це я до себе.

Але так розідрати країну, людей, внести їм вірус в мозок, і налаштувати на хибні дії… Порошенко можна називати психологічну хворобу!

На війну цей відосик зняв!  Порошенко прям і не уходив нікуди. Те саме.

А цей діючий темник від порошенко ще, де нам лиють в вуха одне, а саме напідписувало  і назгоджувалося на інше, просто вбивче для нашої країни. І все одно це вспливе потім, але зараз істота погріється в промінчиках слави переможця, побідюна… Горіти в пеклі за це, а тут навіть строків нікому з цих шобл не дають. А навпаки наслідують поведінку і дії.

Просто мрак!

Фальшування – це улюблений темник Росії, та й не тільки.

Як приклад, всі ми звернули увагу на недавній обстріл Росією дитячого саду, де росія спробувала використати це, як агресію України, і прописала це як обстріл на підконтрольних Росією територіях Україною. А коли не вдалося, то залили Інтернет, що обстрілу взагалі не було, там цеглинки, та м'ячики не так розложені. Ви всє врєтє, нас там нєт!

Хоча…

Війну Росії і України до цих пір не визнано. З 2014 року йде війна російської регулярної і найманої армії на українських територіях. І … не війна чомусь в нашої зрадницької влади.

То ато, то оос, як прописав чомусь ще не посаджений зрадник України Порошенко ЖмуРукуОбіймаю.

І Україні прямо в пельку забили ще при каденції святого Петра план капітуляції під Росію, Росію, яка і не учасник війни по всім документам, як то Мінські. І ЯВашВирок Мінські продлив на початку строку. Не відмовився, а продлив! Тобто прийшов як вирок Петру, але став таким же Петром. Ще гіршим, як це можна було взагалі. Стати гіршим ніж Порошенко взагалі було не реально, але … зміг!

Цікаво Порошенко вже має Героя Росії, чи то його Путін зве на вручення просто, прієзжай уже, скористайся, що тебе там типу прєслєдують… А пріємніку Порошенко хоч медальку в Росії дадуть?

Настільки демонстративно діяти на боці Росії… що той, що цей. А це роки ж наші. І шанси, і можливості, і ресурси. І люди!

Все ще цікаво, чи почне таки діяти вже наша влада в наших інтересах, і перестане йти по самим елементарним методикам, радуючи наших ворогів бездіяльністю, тупістю, та повною здачою інтересів України, та злиттям нашого сьогодні і завтра…

Хоча..

Не можна очікувати працю на благо країни від людей, які вже настільки багато раз показали, що вони не вміють, не хочуть, не будуть.

І явно не можна тримати при кориті зарвавшихся мазей, які продають нас, і наше майбутнє…

Ах да, згідно діючої методички від секти Петра, не шатайте човен, бо Путін нападе, і не заважайте щурам красти, та змовлятися з ворогами.

Прийде час, виберете нового, правильного, а наразі чекайти! Чекайти!

Ол.Ка.

2022.02.18