Жахлива сумна новина про смерть оператора грузинського TV Pirveli Лексо Лашкарава, якого прихільники «традиційних цінностей» побили неподалік церкви Кашветі в Тбілісі тиждень тому під час, коли ЛГБТ намагались мирно пройти вулицями рідного міста, валить наповал. Правда? — Мирна толерантна Грузія, де навіть ніколи не було побутового антисемітизму, раптом показує таке звіряче обличчя, що слова закінчуються. Наступає страх та бажання битися за справедливість.

Я не люблю словосполучення «православний тероризм» або «християнський радикалізм», але дуже добре розумію — звідки «ростуть ніжки» у всіх цих «прихильників традиційних цінностей».

Я дуже добре пам'ятаю, як масковські попи в 2014-му році трясли всім непотребом на Куліковому полі, як в їхніх церквах роздавали листівки «путінвведи», як гроші на всіх цих бісів заходили через паломницький відділ РПЦ МП в Україні. Як вони зберігали зброю в храмах — тому що туди не сунуться з обшуками ані військові, ані активісти.

Нещодавно їхали з колегами в таксі та розмовляли про замовлення ФСБ в наші дні зі схемами запитів з Інтерполу, водій слухав-слухав нас, не витримав і каже: «Ви зараз тут про ФСБ, а я пам'ятаю як в лютому 2014 року скільки разів відвозив з вокзалу або аеропорту качків в рясах. Дивлюсь — еге, хлопчику, щось ти не дуже схожий на священика. А він такий — „а я паломник, йдемо по святих місцях“. Ось такі „паломники“ автобусами їхали в Крим, а там знімали ряси і ставали „вежлівими человечками“.

Качати Україну ФСБ МП не припиняє. Навесні в Одесочці в ОДА на брифінг по коронавірусу вийшов піп МП і впевнено запевняв, що служби на Великдень будуть зі всіма обмеженнями. А чому? — спитаєте ви. А тому що до влади головою ОДА прийшов комуняка Гриневецький — а він разом з мером Трухановим не припиняли підтримувати московську церкву в Одеській області. Більшість храмів тут досі МП, „єпархія“ з великими грошима продовжує дурити голови українцям. Активно. Агресивно.

Будуть в нас вбивати ЛГБТ і журналістів? — Так. Тому що на Грузії все це випробують спочатку. Потім вибухає в нас.

Готуємось.