site.ua
топ-автор

Подивилася та послухала цю новорічну промову Зе. Пересилила себе та зробила це просто як людина, яка вже довгий час працює з інформацією як з технологією, яка може легко міняти досвід.

Що вам сказати.

По-перше, це дійсно красиво як картинка та діє на 75 як бальзам на душу. Але з картинкою вся благоліпність й закінчується.

По-друге, це все брехня. Та звичайний постсовок це відчуває вже з початку перших кадрів, де Зе змінюється на фільм зі "звичайними домогосподарками" у пологах та айтішниками, "які мріють поїхати з країни". Це така брехня, що самий тупий дундук замислюється: "рєбзя, а де нас кидануть наступним кроком?"

По-третє. Відчувається "рука кремля" - таке кіно роблять московські політтехнологи своєму фюреру кожен день - у сюжетах новин, а не тільки на новий рік. І я цю мос@льску гидоту відчуваю на дух. У кого є інсайд - напишіть хоч в особичку - хто там зараз працює піарниками. Буду вдячна.

По-четверте. І головне. Ця вистава - це об'ява війни тим, хто зв'язаний з Майданом, тим, хто ідейно захищає Україну та все українське в Україні. Хто намагається створити Європу тут, не виїжджаючи на заробітки за кордон. Хто виходив за Асоціацію з ЄС у листопад-грудні 2013-го та виступає за закон для всіх, а не пацанячє "своїм - всьо, чужим - закон".
Ця промова - це софтпарад антимайдана. Та означає одне - страшна війна неминуча.

olena.balaba
Алена Балаба

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації