site.ua
член клубу

Не знаю, як і чому я долучився до групи Земляки з Криворіжжя! але я точно там не затримаюсь.
Не витримую.

Ще дуже давно я заборонив собі читати коментарі в інтернеті. До всіх подій. Будь-де, на будь-якому сайті. Правильно хтось був (і неодноразово) простібався, що напиши навіть 2 слова "люблю малину" - на 10-му коментаторі обов'язково почнеться СРАЧ. Але у групах-об'єднаннях місцевих за географічною ознакою, як на мене, якраз має сенс спілкування - через коментарі, зокрема.

Ось такий постик я був написав, репостнувши knk.media:
https://www.facebook.com/groups/413402718841843/pe...

Деякі з коментарів:

ЗІМЛЯГ:
Иногда, сильно прогрессирующий патриотизм ассоциируется с дебилизмом. На досуге, посмотрите клип Шнура "Патриотка"

я:
Можна вас запитати серйозно? Яким боком поняття "пацифізм", підараси (з вашого "повчального" ролика) і патріотизм, і тим більше Шнур з його мудрістю, до теми "АТОшник Дмитро вбив повара Руслана"?

ЗІМЛЯГ:
Тем самым, вы же человек с высшим образованием. Прежде чем бросать пост про бойца и повара, поинтересуйтесь, к чему ваша деза может привести. Похожий случай был не так давно: боец АТО в ссоре убил родного отца и был оправдан. Иногда одна неверная фраза может привести к фатальному результату. Вы же делаете это абсолютно осознанно

я:
деза??? в чем состоит "деза" по той ссылке, которую с запулил? Вы хоть читали, мои слова в самом начале??? Я взываю ИМЕННО К ИНСТИНКТУ САМОСОХРАНЕНИЯ у долбо*бов, которые считают себя в праве открывать рот в сторону бойцов.

Я говорил ИМЕННО о том, что "Иногда одна неверная фраза может привести к фатальному результату."

Да блин, вы издеваетесь?!!

БЕЗОТНОСИТЕЛЬНО к тому, насколько свят / грешен конкретный или абстрактный боец АТО
-----

Хотів написати останній коментар, але хтось ніяк сі не вспокоїть. Виношу сюди, як останній коментар за темою "бійці у мирних містах":

А от тепер - увага всім, хто висловився у тому дусі, що насильство проти слів - це занадто.

Я З ВАМИ ЗГОДЕН.

Тільки тепер трошки згадайте, хто розпочав чинити насильство за слова та ідеї на початку 2014 року. Хто хотів змін, позбутися корупції, побудувати країну без іноземного впливу, і хто вирішив, що це занадто, активізувавши своїх "вєжлівих" у Криму і на Донбасі.

Хтось вирішив, що "Україна" - зайве слово і поняття. Вигадка "австрійського генштабу". І хтось їм повірив. І досі вірить.
Хтось вирішив замість 42 мільйонів жителів цієї країни, що її не існує, що це - "страна 404". Вирішив втілити свою давню мантру про "нет такой страны". І хтось їм повірив. І досі вірить.
Хтось вирішив, що рускаязичних (бідненьких, нещасних, затиснутих і пригнічених з усіх боків, знущання над якими ми всі з вами бачили свідками всі роки 1991-2014, чи не так? Ну, так же? Бачили знущання???) Донбасу і Криму хтось раптом поїде вирізати, вигадав "поезда дружби". А хтось повірив. І досі вірить.
Хтось вигадав "клаптик землі і два раба", "распятого мальчика" і "бабушек с монтажной пеной"...

І ХТОСЬ ПОВІРИВ. І ДОСІ ВІРИТЬ.

І знаєте - у мене теж є (по факту) якісь друзі-знайомі по той бік парєбріка. Тільки вони ЧОМУСЬ не схотіли слухати, що я (та багато інших, у кого теж були на той момент зв'язки з Росією) їм кажу. Знаєте, чому? Бо ПОВІРИЛИ. І їхня "віра" - так би мовити, невинна віра простих людей, на жаль, по ОБИДВА боки парєбріка, вселила віру у того першого Хтось, що МОЖНА. Ось зараз МОЖНА. ХАХЛИ НІ РИПНУЦА. МОЖНА. ЗАДАВІМ.

...
З момента тих "рішень" і тієї "віри" минуло майже 4 роки. ЧОТИРИ роки. І через ЧОТИРИ роки у місті, яке оплакало понад 100 своїх синів, котрі загинули через певні "рішення" і певну "віру", - у цьому місті я дискутую з людьми, яким
ДОСІ
ЩОСЬ
НЕ ЗРОЗУМІЛО,
які ДОСІ
ЩОСЬ
МЕЛЯТЬ
НА ЗАХИСТ АБСОЛЮТНО НЕЛОГІЧНОЇ ПОВЕДІНКИ,
НА ЗАХИСТ ТИХ, ХТО, ОЧЕВИДНО "ПОВІРИВ",
ШУКАЮТЬ ЯКОГОСЬ "БАЛАНСУ" МІЖ ТИМИ, ХТО СВОЄЮ "ВІРОЮ" ПРИВІВ ВІЙНУ, І ТИМИ, ХТО ЦЮ ВІЙНУ СТРИМУЄ
ЦІНОЮ
ВЛАСНИХ
ЖИТТІВ
...
...

Мені бракує слів. Бог вам суддя. І мені - теж, звичайно.


oleksiy.petrenko
Oleksiy Petrenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації