Одразу після приходу Зеленського до влади був відданий Росії Цемах — ключовий свідок по справі MH-17, рішення по якій несе справді тяжкі і довготривалі наслідки для Росії.

Цемаха вивезли з окупованої території українські контррозвідники, при чому одному з них це коштувало життя.

«Обмін», а насправді злиття Росії надзвичайно важливого для міжнародної слідчої групи свідка було здійснено під бездоганним «приводом» звільнення українських військовополонених і заручників, які утримувалися в російському полоні: емоції повністю перекрили і знищили тверезість. При цьому Володимир Олександрович сяяв і вітчайдушно піарився, шо це саме він звільнив Сенцова і Кольченка, вперто не бажаючи помічати те, що саме було блискуче замасковано цим інфоприводом.

Так, це була бездоганна, блискуча спецоперація.

Росії не потрібно було життя Сенцова. Росії за будь-яку ціну потрібне було ЖИТТЯ ЦЕМАХА, як і будь-якого досі живого виконавця керованого Росією міжнародного державного тероризму.

І так співпало, що Володимир Олександрович Зеленський має дуже велику слабкість щодо участі в шоу зі спецефектами, де він головна зірка, яка зі сцени несе в світ добро і світло.

А ще йому подобається вважати себе тим, з кого все почалося. Бо так розмірковує несистемна людина, яка вперше потрапила в систему і починає там облаштовуватися. І через власну позвсистемність він щиро вірить, що ДО нього нічого не було, ніхто нічого не робив, все просто звідкісь взялося саме собою. Що він і його однопартійці мають право публічно і пафосно молоти язиками люту хуйню, від якої нервово йде мити посуд Люся Янукович, бо навіть їй слухати це незручно.

Бо мабуть саме так вони під намолочуванням хуйні язиками розуміють ЛЮДЯНІСТЬ.

Ну ок. Далі.

Злиття спецоперації по «вагнерівцям» — це такий собі «Цемах» номер два. В результаті зусиль кількох осіб фактично було злито в унітаз багатомісячні спільні зусилля розвідки, слідства, прокуратури та суду по отриманню фактичних доказів російської військової агресії та державного тероризму разом з реальною можливістю затримання одразу кількох десятків безпосередніх виконавців злочинів. Злито на тому рівні, до якого у розвідників має бути беззаперечна довіра: на рівні найвищого керівництва держави.

Робота розвідників оточенням президента була названа ворожою провокацією, а всі офіційні роз'яснення в купі з кадровими рішеннями — це навіть не аргументація, а вже тупо неприкрите та істеричне «палєво».

Якщо ви працюєте агентом в тилу ворога і плануєте злив особливо важливої інформації, то вам забезпечують прикриття.

Перевірений і бездоганний спосіб — непередодні викриття зради першим вкинути в медіа інформацію.

Ніщо так не ганьбить спецоперацію, як поява інформації про неї у ворожих пропагандистських ЗМІ. Таким чином, прикриття Росією своїх агентів відбувається шляхом оприлюднення її деталей через Коца і Комсомольскую Правду.

В такому випадку агент, що здійснив злив, має можливість потім ховатися за цією публікацією, як за щитом: «це все провокація ворога через дезу в його пропагандонських медіа, ось погляньте!».

На цій версії будуть наполягати ВСІ публічні представники ворожої агентури. Можна просто відслідковувати заяви і складати список. Це їхня перша, фундаментальна відмазка. До поширення якої підключають навіть проукраїнські ресурси, пов'язані з держбезпекою, бо їхня робота — виконувати вказівки керівництва, а не сумніватися.

А далі — розгін за допомогою окремих спікерів з ОП СУМНІВІВ, НЕПЕВНОСТІ, НЕДОВІРИ.

Ви маєте сумніватися і бути дезорієнтованими.

Чому? Тому що окремі особи з оточення Зеленського продовжуватимуть вперто і абсолютно тупо наполягати на своєму навіть тоді, коли вже спливли факти зради.

Виставляючи таким чином поперед себе кого?..
 
Володимира Олександровича Зеленського, Президента України і Головнокомандувача країни в стані війни.
 
А додати безладу можна ще підкинувшии спецоперацію з викраденням з Молдови судді Чауса, якого викрадати був сенс виключно для дискредитації спецслужб, оскільки Чауса мали б офіційно екстрадитувати в Україну протягом двох тижнів.
 
Отже.
 
Скидається на те, що Зеленський після двох років на посаді наразі надійно оточений і міцно сплутаний людьми Єрмака по всіх правоохоронних органах, які неформально напряму підпорядковані голові ОП.
 
Медійна підтримка Зеленського зосереджена в тих же руках, для чого грамотно був посунутий зі сцени Коломойський та його представник Богдан.
 
Коробочка захлопнулася. «Найлюдяніший та найвеличніший політик сучасності» остаточно перетворився на ширму для поступового зведення Росією рахунків з Україною.
 
Ну і Арестович тут як тут з мантрами перейменвання України та «сдєлаєм свой варіант русскава єзика, пусть Масква пазавідуєт». Це подається як «троллінг» Росії, проте це не так.
 
Це просто інший рівень інформаційно-психологічної диверсії, здійснюваної вже з найвищого рівня державного управління і спрямованої конкретно на пластиліновий мозок більшості прихильників Зеленського, які наразі перебувають в стадії загострення екзистенційної кризи. Це рішення ДЛЯ НИХ. Для утримання їх в гуманітарному просторі Росії.
 
Гра ставатиме гарячішою: ворог, фактично захопивши президента країни під свій контроль, все ж більш ніж серйозно ставиться до українського суспільства, поводячись вкрай обережно та маскуючись під проукраїнські сили, намагаючись якщо ще не формувати мейнстрім, то принаймні впливати на нього. При чому постійно промацуючи ситуацію і швидко відступаючи при зашкварах.
 
Проте головного завдання ніхто не відміняв. Хоча його реалізація для нього неймовірно ускладнилася.