Слухайте, от шо з нами не так? Якого біса понеслося в Ютубі від проукраїнських ніби блогерів і журналістів «російскій народ нам нє враг, наш враг єта кремль і російскоє гасударства»?! Я спеціально без прізвищ, але це ДУЖЕ РОЗКРУЧЕНІ ПАТРІОТИЧНІ ОСОБИ. Та ще й в спілкуванні з окремими російськими медіа, які належать Газпрому.

Ви кого намагаєтеся перконати і в чому? Вбивати українців їде не Кремль і «гасударства», а ЗВИЧАЙНІ РОСІЯНИ. Добровільно. Абсолютно свідомо.

Бо у них загострення екзистенційної кризи, і там в головах в одній купі гною змішані сталін, путін, срср, імпєрія, «славянскає брацтва», а найголовніше — що Україна — не країна, а їхня «ісконная» територія, і кожен, хто це заперечує, «прєдатєль», «фашист», «нацист» і має бути знищений в той чи інший спосіб.

Щоб в цьому переконатися, звертайтеся не до жителів Москви і Петербурга, а до мешканців російської глибинки. Гарантую, ви будете приголомшені.

Ці ваші проникливі звернення, навіть з метою пропаганди, це постріл в холосту, навіть якщо росіяни не хочуть війни і бояться її.

Ви тупо звертаєтесь до ПАРАЛЕЛЬНОЇ реальності, де вас, за визначенням росіян, не мало б існувати в природі, бо ви — помилка цієї природи, яку вони зобов'язані виправити.

Ви НЕ УЯВЛЯЄТЕ СОБІ реальності, в якій живе російська глибинка.

Ці звернення на 99% будуть сприйняті більшістю росіян як ПОКАЯННЯ, СЛАБКІСТЬ І СПРОБИ УКРАЇНЦІВ ПРОСИТИ У НИХ ВИБАЧЕННЯ.

Після чого, за російською одвічною традицією, вибачення приймаються, а найбільш помітним представникам «прохачів пробачення» демонстративно, як куркам, на головних площах захоплених міст рубають голови. Бо, мушу тут погодитися, прохачам голови реально і не потрібні.

Ці всі звернення — апеляції до на 100% штучного образу «братьнього народу», який склався ВИКЛЮЧНО в головах тих, хто про це говорить. Між вами, шановні, і російською глибинкою нездоланне трясовиння історичних фактів, що підтверджують лише одне: намагання фізичного винищення або, як мінімум, тотальної асиміляції одних іншими.

Спробуйте здогадатися хто «одні», а хто «інші».