Просто репліка у відповідь на почутий зойк про те, що люди в Україні голосують за ОПЗЖ і будуть розплачуватися за "помилку".

Отже.

Для голосуючих за ОПЗЖстів таке голосування НЕ ПОМИЛКА. Це абсолютно усвідомлений вибір.

Для них ПОМИЛКА - це існування України як окремої незалежної держави.

Для них ПОМИЛКА - саме існування в природі Української мови.

Вони згодні терпіти що завгодно аж до приведення в Україну війни та беззастережної здачі України Росії.

Попри той беззастережний факт, що Маріуполь був обстріляний Росією, вони будуть повторювати, шо це зробили "укропи", поки губи ворушитимуться.

При чому в них цілком уживаються обидві реальності: вони знають, шо це зробила Росія, але готові її виправдовувати цією брехнею. Просто щоб "укропам" назло.

Більшість з них згодні хоч сьогодні працювати на окупаційну адміністрацію, не кажучи про особисту участь в каральних загонах.

Україна ніколи їм нічого не доведе. Це в принципі не можливо. Це пасажири скотовоза на тупиковаій гілці, які самі себе колись туди відкотили, сподіваючись "перечекати смуту", бо незалежність України для них завжди буде "смута".

Коли ж з'ясувалося, шо все трохи інакше, вони власноруч зламали стрілку для повернення, і урочисто, зі сльозами на очах і проханням тримтячими губами "нє бросайтє нас на єтіх біндєравцєв", вручили важіль від тієї стрілки Росії, якій для цього лише треба було явитися до них в майці з надписом "СССР" та під прапором ОПЗЖ/Шарія і т.п.

Переконанням тут нічого не вдієш. Це та ж ситуація, коли в Московії "старовєри" відмовлялися стригти бороди на європейський манір аж настільки, шо цілими поселеннями зачинялися по дерев'яних церквах і самоспалювалися.

За мирних умов вони просто задавлюють цю свою ненависть до України вглиб себе, і не змиряться ніколи.

oleksiy.nesterenko
Олексій Нестеренко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації