Маємо, що маємо, але гольова перестрілка у Греції показала, що «Дніпро-1» міг досягати іншого результату у протистоянні з «Панатінаїкосом». Так, грецька команда досвідчена, має у своєму складі класних виконавців – Шпорар, Джурічіч, Вербіч, Бернар. Однак доленосним у цьому протистоянні виявився перший матч у Кошице, де спортклубівцям просто не вистачило єврокубкового досвіду.

Минулого тижня дніпровська команда поступилася грецькому «Панатінаїкосу» — 1:3. І мало хто вірив, що команда здатна була переломити хід протистояння. У Греції, де шалена підтримка місцевих трибун, де греки грають, зазвичай, успішно – про успіх «Дніпра-1» говорилося з песимізмом. Проте іншої думки був тренерський штаб нашої команди та самі футболісти. Команда провела відчутні зміни у стартовому складі у порівнянні з першим матчем. В першу чергу, це повернення найкращого асистента Піхальонка, який оговтався після травми. А також кардинальні зміни в обороні: компанію Сарапію склали Каплієнко, Адамюк та Пасіч. А на воротах, замість юного Кінарейкіна вийшов досвідчений Волинець.

Щоправда, без граблів, на які знову наступили, не обійшлося. Так само, як і в першій грі,  спортклубівці  доволі швидко пропустили. На 15-й хвилині не порозумілися голкіпер Волинець та захисник Адамюк. За таку недбалість Шпорар покарав гостей голом. Але вмотивував «Дніпро-1» фантастичний сольний прохід Добвика. Він розібрався відразу з кількома захисниками «Панатінаїкоса» і відновив паритет. Проте найголовнішим було те, що команда діяла агресивніше, з бажанням і навіть в моментах краще за греків.

Окремої уваги у першому таймі заслуговував епізод на 34-й хвилині, коли Волинець врятував команду, на мить випередивши Паласіоса, який виходив один на один з воротарем. Аргентинець, намагаючись перестрибнути Євгена, влучив йому коліном в голову. Як результат — голкіпера медики вивезли з поля. У нього струс мозку та розсічення. А матч у воротах догравав 18-річний Кінарєйкін.

Однак навіть така серія неприємних епізодів не зломила «Дніпро-1». Навпаки, у другому таймі команда з самого початку мала відразу кілька хороших моментів. А на 54тій хвилині навіть повернули інтригу, коли подачу Мірошніченка успішно замкнув Сарапій. Українській команді лишалося забити одного м'яча, щоб перевести гру в овертайм. На жаль, не судилося.

В середині другого тайму гра знову перевернулася на користь «Панатінаїкоса».  Спочатку Шпорар зрівняв рахунок. А згодом трапився епізод, котрий, по суті, і зламав весь перебіг матчу. «Дніпро-1» залишився в меншості: Танчик, який вийшов на заміну, влетів у ногу суперника, за що отримав пряму червону картку. Чи правильно зробив рефері? Питання залишається відкритим. Оскільки протягом матчу греки неодноразово дозволяли грубощі і суддя давав грати. В такій ситуації «Панатінаїкосу» вдалося впоратися з потугами «Дніпра-1» змінити становище. І фінальний свисток арбітра зафіксував гольову перестрілку – 2:2.

Резюмуючи загальне протистояння проти «Панатінаїкоса» скалося враження, що підопічним Олександра Кучера постійно доводилося боротися не лише з суперником, а й з обставинами. У першій грі травми гравців та брак досвіду не дозволили зачепитися за кращий результат. Тоді як в Афінах мало місце і передматчеве отруєння футболістів «Дніпра-1» (яке ще може мати продовження у вигляді апеляції) і неоднозначне рішення арбітра, яке плинуло на результат поєдинку. Проте «Дніпро-1» покидає Лігу чемпіонів з високо піднятою головою: дебютант турніру дав гідний бій титулованій грецькій команді.

Підопічні Олександра Кучера, завершивши виступи в Лізі чемпіонів, тепер спробують поборотися за інший європейський кубок – Лігу Європи. Вже скоро – 10 та 17 серпня – «Дніпро-1» у третьому раунді кваліфікації протистоятиме віце-чемпіону Чехії празькій «Славії». І там, сподіваємося, буде історія з позитивним фіналом.