5ee1f3d3a0558.jpg

Хвилинка технологій

Усе діло іде до оголошення ЗЕ-командою праймеріз на мера Києва.

Залишаються тільки запитання, що це буде за праймеріз? Якщо такий як рік тому, то він такий нікому не потрібен. Разом з тим...

Так-зване праймеріз ЗЕ-команда хоче провести з однією-єдиною метою -- долучити до виборів максимальну кількість громадян (виборців)! А що потім УСІ кандидати об'єднаються навколо переможця і віддадуть, хоча і номінально, йому свої голоси, немає жодного сумніву!

Вирішувати, хто виграє праймеріз і хто, як наслідок, буде кандидатом на мера Києва, буде тільки одна особа – Володимир Зеленський і це не секрет! А вибір цей буде базуватися фактично на двох речах -- 1) соціологія; 2) внутрішні домовленості.

І розглядають, поки що, тільки 2 робочих варіанта розвитку подій:

1) якщо знайдуть сильного кандидата, реально боротися з Кличком;

2) номінальна боротьба з метою заведення максимальної кількості депутатів в Київраду і як наслідок, обрання «свого» секретаряА там можливий «злив» Кличка через інструменти префектів, які мають запрацювати уже з 2021 року.

А в проведенні класичних праймеріз серед своїх партійців ніхто в ОП не зацікавлений і вважають такий варіант нікому не потрібним, і не технологічним!

Ну звичайно, ми розуміємо, що якщо киянин авторизується у «широкому» праймеріз і віддасть свій голос за будь-кого із його учасників – це, з великою вірогідністю, голос за ЗЕ-команду на майбутніх виборах.

Чекаємо на яскраве ШОУ!