5ece3d6683dec.png

Про так-звану «Партію Мерів» розмови йдуть і уже навіть не пошепки, а досить публічно та голосно.

Декілька рефлексій з цього приводу:

- Не потрібно шукати ідеологію, із уже відомих, під «Партію Мерів»! Головна ідеологія такого утворення -- інтереси мешканців громади та ефективне регулювання!

- Не «натягуйте», те що «не натягується»! Будьте чесними з людьми – «Партія Мерів» або «Партія представників місцевого самоврядування» -- це тільки формальна оболонка (необхідність) для участі у виборах!

- Своя самобутня ідеологічна складова може сформуватися (сформулюватись) тільки після виборів! Оскільки себе і свої інтереси потрібно буде захищати на вищому рівні...

- У різних регіонах франшизи, логічно, просто віддати найяскравішим представникам ОМС, щоб на рівні одного регіону формувався єдиний «потужний кулак» зацікавлених сил і в жодному разі не розпорошуватись на дрібні внутрішньо-регіональні франшизи!

- Жодного об'єднання на базі «старих» політичних сил -- це неминуче і дуже швидко вдарить по, ще дуже крихкій, репутації «свіжого» проекту!

Ну, а усі інші рекомендації мають досить стандартний характер, Ви це і самі знаєте.

Тільки не забувайте, що потрібно буде напрацьовувати індивідуальні «польові карти, оскільки стандартні механіки, скоріш за все, будуть ДУЖЕ малоефективними і надзатратними (у зв'язку з можливою другою хвилею коронавірусу у світі)!

І на останок. Не ведіться на тих «експертів», які уже певний час проводять тренінги та семінари по «місцевим виборам 2020»!

Це абсолютне шарлатанство з величезної кількості причин! Від того, що зараз ще тільки напрацьовується остаточний варіант змін у виборче законодавство, до того ж, ще банально, остаточно не завершена адмінреформа (не зрозумілі громади та округи).

Отже не поспішайте і приймайте виважені рішення.