Фото: По той бік новин

 

Про підсумки діяльності антивакцинаторів в Україні

Що важливіше? Право на життя, здоров'я, безпеку вакцинованих і невакцинованих чи свобода дурості антивакцинаторів, їх свобода сприяти смертям та збіднінню все більшої кількості українців?

За вчора в Україні 10 тисяч нових заражень та 217 смертей. Нагадаю: Невакцинованих осіб у 29 разів частіше госпіталізують з Covid. 98% госпіталізованих з COVID-19 в Україні – невакциновані. Під час нової хвилі COVID-19 в Україні вчені прогнозують 18 тисяч заражень на добу.

 

Антивакцинатори можуть святкувати. Україна вже обіймає 8-е місце у світі за добовою смертністю від коронавірусу.І нема меж «досконалості», бо за вчора майже 12 тис заражень.

Але їм і цього мало, звичайно. Їх не турбує, що в багатьох країнах світу лідери антивакцинних рухів вже померли від Covid, який вони заперечували. Їх не турбує відповідальність за такі новини як «у Португалії сім'я противників вакцинації протягом тижня померла від COVID-19». Їх не турбує, що їх фейки вбивають.

 

Про причини відставки Разумкова

Разумкова намагаються відправити у відставку з ініціативи Офісу президента. З декількох причин.

По-перше, за опонування та критику політики президента та РНБО щодо санкцій проти Медведчука, закриття його каналів, інших санкцій, саботаж законопроекту проти олігархів, підігрування опозиції на посаді спікера парламенту.

По-друге, за намагання вибудовувати самостійну політику у фракції, інформаційне дистанціювання від фракції, ведення автономних переговорів з підготовки самостійної політичної кар'єри та створення нових політичних проектів. Зрозуміло, що Разумкова намагаються позбавити посади спікера, бо саме вона є основою його політичного капіталу та впливу.

 

Про причину відсутності реакції на зашквари «слуг народу»

З початку сезону у різні скандали потрапили такі депутати з Слуги народу як Тищенко через «обійми Лероса», Трухін через ДТП, Клочко через мільйонні придбання матері, Камельчук через потенційний вплив на антикорсуд.

Чому вони потраплять на потенційні розмови в Трускавці, а не будуть «покарані» чи тим більше виключені з фракції? Бо голос кожного депутата в раді тепер на вагу золота, а складних голосувань стає все більше. Єдиною причиною для виключення залишається нелояльність курсу президента Зеленського.

 

Про реакцію на затримання Саакашвілі

Затримання Міхеіла Саакашвілі ставить грузинську владу на один щабель з репресивними режимами у РФ та Білорусі.Реакція міжнародного співтовариства та української влади на такі дії проти реформатора та українського громадянина і посадовця має бути жорсткою, адже це є не лише антидемократичний крок, але й випад проти України. Сміливість Саакашвілі вражає, але її підсумком не має стати перетворення його на другого Навального. Дивимось на результати місцевих виборів та перспективу парламентських.

 

Про нагадування про «плівки Медведчука»

Не розумію навіщо команді екс-президента самим комунікаційно нагадувати про «плівки Медведчука» і вимагати оприлюднення повної версії записів (якщо такі є).Адже це сприяє не лише поширенню політичного змісту «плівок», але й нагадує про відсутність руху карних розслідувань влади на них.

Якщо прослухати усі «плівки», то стає зрозуміло, що там є що розслідувати не лише щодо дій Порошенка чи Медведчука, але й навіть для Ахметова та ін. Бо там не лише про антидержавні домовленості керівництва держави з російським агресором та проросійськими силами з питань війни на Донбасі, звільнення військовополонених, енергетики держави, комерції і Липецької фабрики, але й про якісь зустрічі довірених осіб олігархів з окупантами, про якісь обміни патронів на яйця, про фінансування та організаційні питання окупантів, про крадіжки майна окупантами на мільйони, про дзвінки куму Путіна з «зони».

 

Про Усика

Прокоментував для телеканалу НТА дискусії після боксерської перемоги Усика.А суть у конфлікті між двома суперечливими позиціями.

Одні вважають, що пишатись треба будь-якою перемогою під українським прапором, від особи з українським паспортом. Незалежно від її політичних чи інших поглядів. Тобто це такі собі «спорт поза політикою» та «какая разніца».

Інші вважають, що не можна ігнорувати антиукраїнські і проросійські погляди Усика щодо війни на Донбасі, окупації Криму, української мови та російської церкви. Відповідно, якщо Усик не бачить війни, окупації, ворожості держави-агресора та його церкви, то можна і не помічати, або не святкувати його перемогу.