Заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак порадила підприємцям у вимушеному простої через карантин вихідного дня «шукати додаткові джерела доходу», а також йти працювати в лікарні, передає «Еспресо.TV».

«Ми просто просимо оглянутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, – з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивіз і тому подібне», – сказала вона.

Микичак запропонувала малому бізнесу «перетворювати проблеми у нові можливості, як це роками роблять медики в поліклініках, не маючи ресурсу, з жебрацькою заробітною платою, але максимально надаючи якісні медичні послуги кожному громадянину».

Крім того, за її словами, тимчасові робочі місця для підприємців готові надати лікарні.

Микичак зазначила, що наразі лікарні та центри медичної допомоги потребують «сильних і здорових робочих рук»: економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні і кухні, електриків, водіїв, сторожів, вахтерів, різноробів тощо."

Навіть нічого не прокоментуєш.

Про те що підприємці сплачують податки і не малі, не пишу.

Про те що ті податки поступають до бюджету, не пишу.

Про те, що ця розумна пані теж частково утримується за рахунок грошей підприємців теж не пишу…

От запропонувала пані Микичак малому бізнесу "перетворювати проблеми у нові можливості, як це роками роблять медики в поліклініках, не маючи ресурсу, з жебрацькою заробітною платою, але максимально надаючи якісні медичні послуги кожному громадянину".

А я маю свіженький приклад як підприємець захотів "перетворити проблему у нову можливість". Вирішив підприємець на вихідні торгувати продуктами харчування замість надавати послуги в кафе. Все законно, вид діяльності, трудова угода, все є. Так нЄт. Прийшов поліціян і сказав ніхт, я не пойняв напис на дверях, закрити двері і торгувати на винос з закритими дверима. І взагалі, я хочу написати протокол. Питання є?

Що робити підприємцю? Іти працювати у лікарню? Лікувати? Чи мити горшки? На "мити горшки" то дуже жирно і бездарно, з будь якої точки зору, те має розуміти менеджер любого рівня тим паче державного.

Коли підприємцям, здатним організовувати та вести бізнес у будь якій сфері віддаленій від дерибану бюджету і при тому давати роботу ще й іншим людям, пропонувати йти у лікарні "мити горшки" то навіть не капець, тупізм чи типова дурість, то суцільні зірочки і пробіли.

Ви розумієте що медицина то робота лише за фахом? Ви розумієте що піти в медицину з вулиці можна лише або лікувати таких менеджерів, або … виміряти рівень довіри до влади через відношення тієї влади до кожного платника податків.