Ну що, панове, вже всі охєрєли від нових тарифів?

У сусіда платіжка мигає червоним від сорому і замість звичних 185 грн, лупить 982 грн. То скільки разів? Ага 5,5, нормально. У мене менше, було 109 стало 439. фух, я крутааааа, але все одно хочеться матюкаЦЦа

Нацкомісія, котра регулює сферу енергетики та комунальних послуг, затвердила підвищення тарифів на розподіл газу. З 1 січня 2021 року — в середньому, ціни зростуть на 80%.

І що тут скажеш без матюків, пі, пі, пі, суцільною кулеметною стрічкою.

Ми ах**ваємо (чи через «О»?), кипимо, клянемо все і всіх, пишемо звернення і підписуємо петиціїї, а, ще перекриваємо дороги. Ей, хто там у Буковелі, робіть вже що небуть.

Ні,ні,ні, то все емоціїї. Президент нічого того не знав про тарифи, та і думки не мав, що народ від того офігєє, він добрий, він за нас. Гарант зразу офігєл з народом і поставив перед Кабміном завдання терміново вирішити питання з тарифами на газ для населення.

«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – наголосив Володимир Зеленський. Все зрозуміло, наші ні при чому, все через Європу, ех рифма проситься...

В.о міністра енергетики Юрій Вітренко зразу представив план щодо суттєвого зниження тарифів на газ і встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору народу.

А що таке справедлива ціна з точки зору нороду? Дуже-дуже просто, як рахують прості люди:

Якщо мінімальна заробітна плата зросла з 5000 грн до 6000 грн, а це — в 1,2 рази, то і загальні зміни тарифів, підняття цін чи ще якихось виплат не мають бути більшими в 1,2 рази. Тут і ціни на хліб, молоко, електроенергію, воду, сміття... за все.

Носки, лампочки і труси не купуємо бо заборонено, хоч на цьому зекономимо.

Кому цікаві тарифи на транспортування, розподіл і зберігання газу,то вони ТУТ

У нас, у Скадовську теж організували колективний збір підписів щодо врегулювання тарифів на газ та електроенергію. Але чи поможе...