Інформаційний потік щодо небезпечності коронавірусу змусив українців піти в аптеки за антисептичними засобами. А вже пізно! Нічого нема.

Скадовськ місто маленьке, аптеки та магазини можна обійти за пів дня...обійшла. І про те, щоб купити в аптеці чи в супермаркеті будь який антисептичний засіб годі й мріяти, пусто. Я купила в АТБ лише перчатки бо зі знижкою і були. А люди весь час ідуть і запитують:"А антисептик є? А що є?", а нічого нема. І що робити.

Вчора стояла на зупинці і ненавмисне підслухала як одна жіночка розмовляє по телефону про коронавірус з мамою. " Мамо, та не хвилюйся ти так, не слухай той телевізор, роби як я тобі казала. Пий вітаміни, провітрюй хату. Постав біля дверей, на столику, самогонки та протирай руки як зайдеш до хати. І ще не забувай грамів по 25 приймати, як додому прийдеш, може де будеш по гостях чи в справах ходити. Ну замість ліків, Самогонка промиє всю слизову і все буде добре..."

Так от, коли я пішла до аптеки, та запитала, що ж ллють у той антисептик, спирт, чи може ще що? Сказали, що таки переважно спирт.

Далі перелопатила купу інтернет ресурсів та прочитала все що змогла про коронавірус, і на українських інтернет ресурсах, і на закордонних зрозумілих, і на незрозумілих китайських. Благо Google перекладач є.

Як коронавірус викликає інфекцію?

Вірус поширюється через крапельки, що передаються в повітря від кашлю або чхання, які можуть потрапити до людей що знаходяться поблизу через ніс, рот або очі.

Вірусні частинки в цих крапельках швидко переміщаються в задні носові ходи і в слизові оболонки задньої частини горла, прикріплюються до певного рецептора в клітинах.

Частинки коронавируса мають загострені білки, що стирчать з їх поверхонь і ці шипи зачіпляються за клітинні мембрани, дозволяючи генетичного матеріалу вірусу проникати в клітину людини.

Цей генетичний матеріал продовжує "викликати метаболізм клітини і фактично говорити:" Не виконуйте свою звичайну роботу. Тепер ваше завдання — допомогти мені розмножитися і створити вірус ", — кажуть фахівці.

Як коронавірус викликає проблеми з диханням?

Коли копії вірусу розмножуються, вони розриваються і заражають сусідні клітини. Симптоми часто починаються в задній частині горла з болю в горлі і сухого кашлю.

Потім вірус "поступово проникає в бронхи", коли вірус досягає легенів, їх слизові оболонки запалюються


Може дійсно та жіночка, що радила мамі приймати по троху самогону, є правою і самогон як профілактичний засіб не найгірший з варіантів профілактики коронавірусу?

Не знаю, чи врятує нас самогон від коронавірусу, але може хоч трохи стане веселіше. А своїй мамі я теж передам пораду тієї жіночки про самогон. Може дійсно він нас врятує?