У мережі пишуть, що це саме ті п'ять питань які нам ще не ставили і про які ми сперечаємось на кухнях і з таксистами.

Ні, звичайно, якщо немає фахіців які розуміються на застосуванні канабісу в медицині, на доцільності створення вільних економічних зон на теритоії де немає закритого кордону і чи згодна я довічно кормити коррупціонера у тюрмі, то я звичайно ж скажу. Лише слова підберу і скажу. Але! Хіба то нормально ставити такі питання нам, звичайним людям, не спеціалістам?

300 депутатів. 300 спартанців знаю, 300 депутатів не знаю і не вірю. Вони і 300 вкрадуть як 1000. Нехай їх буде хоч таж 1000, але нехай вони працюють, а не смішать людей і не позорять Україну .

Що там ще, а «Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності.» Ви там шутітє, чи прийняли канабісу не дочекавшись відповіді фахівців з народу. Кому взагалі прийшло на думку ставити питання про «вдновлення державного суверенітету» . А якщо експерти з народу пошуткують і поставлять «Ні»,то що буде? А якщо російські лазутчики викрадуть ті питання і поставлять там «нІт», а може то ті лазутчики і вигадали ті питаннячка, дуже вже змаххує на російський референдум по конституції.

Ну, народ, в общем так, вчимо медицину, Кримінальний кодекс, Закон про Верховну раду, курс економіки не забудьте і да, Будапештський меморандум.

А може це шутка? Тоді, пане Президенти над Вами хтось ліхо пожартував.