Поки ми з вами відволікались на сперечання щодо учасниці Євробачення від Російської Федерації, до Києва завітав ходячий росіянин Артемій Лєбедєв з повністю укомплектованими кінцівками. Персоналія достатньо відома не тільки серед російського дизайнерського середовища, а загалом, як «опініон мейкер».
«Студія Артемія Лєбедєва» залишається однією з найуспішніших агентств дизайну в РФ, виконуючи проекти отримані безпосередньо від правлячої еліти. Артемій неодноразово відвідував Крим та здійснював мандрівки по неіснуючим республікам у Донецькій та Луганській області, які супроводжував постами у персональний блог з відверто українофобською риторикою.
Пересвідчитись можна за посиланням: http://tema.livejournal.com/2229684.html
Весною 2016 року пан Лєбедєв був внесений до переліку центру «Миротворець», як підозрюваний у скоєнні злочинів проти громадської безпеки.
Нещодавно, Артемій безперешкодно завітав до київського арт-простору Mezzanine на захід «Тактильні зустрічі візуалів», де виступав на тему «Негативний образ. Як скандальний імідж допомагає чи заважає в роботі». Вірогідно, київська «прогресивна» спільнота не змогла б продовжувати свою діяльність без досвіду українофобського експерта, інакше незрозумілим залишається вибір спікерів на дискусію навколо «піар» галузі. Проте, київській «прогресивній» спільноті хтось має пояснити, що їх професійні інтереси не мають право суперечити національній безпеці держави. Навіть, якщо Ви отримуєте заробітну плату в іноземній валюті. Жодна кар'єрна амбіційність окремої індивідуальності не має стояти вище за державку гідність, особливо у критичний час для України. Шкода, що не всі розуміють.
Як наслідок, спалахнула конфронтація в соціальних мережах між свідомими громадянами, які займали позиції національної совісті, та «дизайн комьюніті» (так вони себе позначили). Останні відокремили себе від суспільства, відбивались глузуваннями про «вишивату» та апелювали до власної винятковості, як спеціалістів зі «стратегічної галузі» піар-мистецтва. Окрема група людей проголосила «дизайн комьюніті» та виразила протест державній безпеці, але «дазайн комьюніті» (Dasein – «тут-буття») має вчинити належний опір.
Більшість українців бентежить питання конкурсантки від Російської Федерації на Євробачення, що вже незабаром відбудеться в Києві. Начебто її інвалідний візок викликає певну незручність до заборони в'їзду. Ні, ви помиляєтесь, бо більшість росіян, які приїжджають до України після 2014-го року, апріорі, є інвалідами. Інвалідами совісті. І поки ми будемо бурхливо реагувати в інформаційному просторі на окрему особу, повз нас будуть проїжджати сотні Л'бєдевих.
P.S. 25 березня стало відомо, що Лебедєву таки заборонили відвідувати Україну наступні п'ять років. Правильне рішення, але з відвертим запізненням. Державна доля таких помилок не вибачає. Не буде сенсу постфактум забороняти в'їзд, наприклад потенційним російським терористам, які їдуть сюди з метою влаштовувати терористичні атаки і розхитуватися ситуацію в країні, готувати чергову «рискую вєсну» і тому подібне. Пора нарешті виробляти ефективний імунітет проти ворога, а не боротися з націоналістами та тими, хто вимагає від влади банального виконання її функцій.