Якщо хтось розпустив слину, що Пекін швидко приведе кремлін до тями, — то це лише, м'яко кажучи, просто сподівання.
Китай завжди прагнув бути єдиним! світовим лідером, або хочаб розділити планету з Америкою.
Так, він достатньо довго страждав від загарблень та принижень. 
Єдине, що вони добре зрозуміли після наданих їм політичних та економічних «уроків» протягом року з Вашингтона, — це те, що їх час ще не настав.
Світ, завдяки загальним активним зусиллям США, Англії, України, Японії, країн Балтії, Скандинавії, Польщі та Чехії зберіг цю Землю. Саме, англосакси показали, що вони знов сильніше китайської «імперії». Що всі пекінські сподівання, навіть, на світове економічне господарювання, — лише залишиться поки «китайською мрією».
Пекіну не потрібна територія раші, як хтось вважає. Ресурси Сибіру вони мають вже давно і задарма, завдяки шаленій корупції в еРеФії.
Пекін завжди цікавив європейський ринок сбуту з його слабкою системою захисту. Але війну за нього він програв, саме тут в Україні, коли підштовхнув кремлін на повномасштабне вторгнення.
Сам Пекін в Тайвань не поліз. Очікував, — чим там... в Україні закінчиться. Зараз почав робити вигляд, що опікується. Хоча китайців ніколи не турбував розмір людських втрат під час Світових трагедій. Вибачте, не хочу влізати в їх «хвіловофію».
А Вашингтон «загнав» китайців з їх пандемією у кут і залишає їм лише гнилий та бідний російський ринок збуту. Але Білий Дім не проти присутності пекінських ресурсів на ринках свого впливу.
Зрозуміло, судячи заяв в ООН, та погроз на ближньому Сході, що зараз «великі хлопчикі» награлися в «апокаліпсис» та готові припинити війну.
Маю надію, що не дивлячись на повну фінансову та воєнну залежність від наших партнерів, Український Наголос та наші Вимоги будуть почути у всьому Світі.
Слава Україні!