Слава Україні!

А тепер аналіз зовнішньополітичних подій, що відбуваються протягом більше місяця з листопала 20022 року та добігають свого логічного завершення. Ось такий я зварив «суп» до вашої уваги із п'яти... пунктів.

Сьогодні на ранковому сніданку в Давосі Володимир Зеленський потужно вгатив по кремліну і озвучив те, про що Захід лише шепотівся та вів підкилимові ігри, — пукін фсьо. Є колективний кремлін, але він поки не визначився, чого бажає чи на що спроможний. Бо управління такими потужними ресурсами вимагає фахової команди, а існуюча в ремліні — зараз трещить та повільно фізично вмирає, аж чутно на весь Світ. 
Відповідь пєскова на прямий в щелепу в стилі «пукінУсєгдаВічноЖивий», офіційне припинення споживання Німеччиною російського газу та опублікування даних української розвідки має непряме підтвердження цього припущення.
І це те, про що я писав ще у грудні із зазначенням про початок кінця ери вуглеводних. 
То з цього виникає зразу декілька висновків/складових «юшки»:
1.Захід поки не знає, — з ким в кремліні вести перемовини та «договорняки», тому вирішив «побирєнькому» нас озброїти за тиждень в об'ємі більшому аніж за рік. Невідомість лякає всіх.
2.Можливо, кремлін й прийме рішення завалити нас могілізованими внаслідок масованого наступу, але він теж не може прорахувати його наслідки. Він дивиться на потуги вагнеру і розуміє, що піпе&ь йому вже настає швидкий.
2. Зараз вже становиться очевидним сенс кадрових перетрубацій в керівництві рашискої армії — це умовні «гарантії» кремліна Заходу про недопущення до ядерної зброї терористів пригожина та кадирова.
4.Мета кремліна — утримати рашу цілісною на любих умовах. Мета Вашингтона та Лондона — розвал імперії. Але повторюю, Білий Дім грає на різних майданчиках, бо кремлін — не його кінцева мета. Він начебто й радий зруйнувати кремлін, але так, щоб рос#едерація залишилася цілою і не потрапила в орбіту Китаю, бо він «налягає на капці», а Білому Дому потрібно залишити все в рівновазі та контролі.
Білому Дому потрібна цілісна територія раши для реалізації ринку збуту китайських промислових відходів.
5.Берлін та Париж очкують, як завжди, на відміну від наших друзів з Польщі, Скандинавії та Країн Балтії, — то центр Європи потроху переміститься на схід ближче до Києва, але ніякого плану Маршалла для України не буде, нажаль, або на радість, — корупцію в Україні ніхто не відміняв.
Тримаймо Стрій!