Українці з нетерпінням чекають на повернення Януковича. Чекають, щоби провести народний суд над кривавим катом і зрадником. Натомість розгляд справи в Оболонському районному суді затягується. Саме тому активісти «Української антикорупційної асоціації» спорудили під судом бутафорну шибеницю. Це нагадування Януковичу та всій його свиті – народ України свій вирок щодо них виніс давно і не потерпить реваншу.

Суд у справі Віктора Януковича триває вже майже рік. Колишнього президента підозрюють у державній зраді (ст. 111 Кримінального кодексу України), пособництві в умисних діях, вчинених із метою зміни меж території та державного кордону України (ст. 110) та пособництві у веденні агресивної війни (ст. 437).
Янукович, посідаючи найвищу посаду в державі, розпочав демонтаж суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України. Він допомагав представникам Російської Федерації проводити підривну діяльність проти нашої країни, знищувати потенціал обороноздатності. Це Янукович писав російському президенту Володимиру Путіну та в Раду Федерації Росії листи із закликом ввести війська в Україну. Ці листи потім цитував і показував на засіданні ООН представник Росії Чуркін. Це на запрошення Януковича російський агресор окупував Кримський півострів. Це Янукович закликав кремлівську владу розв'язати війну на знищення незалежності України, яка забрала життя десятків тисяч співвітчизників.
Усе це – кривава ціна зради Януковича. Але відсутність вироку колишньому президенту вже призвело до того, що Інтерпол зняв його з міжнародного розшуку. Подальше затягування може негативно вплинути і на інші процеси, зокрема і щодо розстрілів Небесної сотні та повернення вкрадених Януковичем коштів.
Янукович сподівається уникнути покарання. Його адвокати умисне гальмують кожен етап судового розгляду справи про державну зраду. Під різними приводами вони затягують процес, запрошують сотні начебто свідків, які не мають жодного відношення до справи, влаштовують демарші, перетворюють засідання на фарс і зухвало глузують із кожного з нас, вибілюючи репутацію свого працедавця. Вони навіть заявляють про швидке повернення Януковича в Україну.
Відзначимо, що нахабність адвокатів значно зменшилася, коли вони побачили шибеницю під судом. А судді, почувши голос вулиці, активно включалися у процес і вже не дозволяли захисникам Януковича перетворювати судове засідання на фарс. Більше того, судді винесли попередження адвокатам, які в подальшому можуть призвести до заборони адвокатам представляти інтереси Януковича. Тож нехай Янукович повертається. В кайданках.

5a7db9dc70f49.jpg