Президент Порошенко хвалиться, що йому вдалося стабілізувати економіку, ба навіть економіка показує невеликий ріст.

Ну що ж. Чи його це заслуга?
Я на 100% скажу так! Треба дякувати нашому гаранту! Він гарантував нам економічну свободу і достаток. Президент дав нам безвіз! Тут взагалі без варіантів, великий достойник!

І давайте викинемо з офіційних темників той факт, що Порошенко щороку жебрає в МВФ по 1-3 млрд.$ в кредит під немалі відсотки, в той час як українські заробітчани (ця тема мені особливо близька, адже моя мама теж заробітчанка) з-за кордону за офіційними даними в 2018 році перевели в Україну 11 млрд.$, в 2017 12 млрд.$. В попередні роки не менше.

Очевидно, що ці заробітчанські кошти не фінансують українські сім'ї, не забезпечують їхнє нормальне проживання, харчування, побут. Це взагалі треба замовчувати, адже економічний порятунок нам забезпечив Петро Олексійович, Арсеній Петрович та Володимир Борисович! Вони справді великі господарники і достойники! І дякуючи безвізу, ще більше українців відчули економічну свободу і стали офіційними інвесторами в українську економіку, збираючи ягоди в Польщі, роблячи ремонти в Німеччині, чи доглядаючи старенький сеньйор і сеньйорів в Італії. Тотальна економічна свобода, благополуччя на своїй богом даній землі та життя по-новому.

За м'якими офіційними підрахунками за 5 років президенства Порошенка заробітчани привезли в Україну понад 60 млрд.$. Водночас Порошенко залучив кредитних мвфівських грошей скільки? 10? Менше? Трохи більше?

І потім технологи дивуються, звідки у Порошенка антирейтинг понад 50%?

Бо Петру Олексійовичу слід було виїжджати за межі Козина і Києва не тільки за 3 місяці до виборів, але всі 5 років. Тоді б він побачив, що люди в райцентрах, селах ледь виживають. Я знаю про що кажу. Моєму тестю доводиться стабільно їздити за кордон на заробітки, тещя ходить на 2 роботи в Коломиї і має може з 200$ в місяць... Чи забезпечила влада за ці 5 років бодай якісь умови для людей? Так. Єдину — валіть звідси, відчувайте економічну свободу, нормальне життя всюди по світу, тільки не в Україні. Тут вам не раді. Тут ви зайві. Тут ви проти Порошенка на кухні жужжите, але ж він вам подарував безвіз, а ви такого достойника ганьбите?

Тому так. Немає нашому Президенту альтернативи. На переправі на той світ коней же не міняють, правда ж?