Інтегральний значить цілісний та інтегрований в усі без виключення соціально-державницькі процеси. Український Інтегральний Націоналізм це монолітний, суспільний організм, який не має в собі чужинських примісей. Це своєрідне містичне «Яйце – Райце», душа прадавнього народу зі славною спадшиною предків. Національний інтеграл виходить з органічної народної солідарності. Для громадянського суспільства, яке демонструє цілісну солідарність, власну згуртованість та інтегрованість у всі без виключення життєві процеси, виростаючи з генетичної спорідненості індивідумів, не існує ніяких колосальних загроз чи проблем. Люди відчувають взаємний зв'язок через споріднену генетику, традицію, культуру, працю, освіту, релігію, спосіб життя одностайно, легко, долаючи всі життєві виклики; разом процвітаючи, багатіючи, розвиваючись. Основа будь якого сильного суспільства її інтегральна соборність. «Інтегральна Соборність» являється морально-філософським і соціальним принципом, фундаментальними положеннями якого є: відповідальність усіх за всіх, єдність індивідуального і загального, взаємне духовне збагачення і розвиток та інше.

603dbff7095c0.jpg


Інтегральні націоналісти згуртовують навколо себе справжніх людей дії. Вони намірено націлені на якісно нову свідомість, на розвиток власної і колективної розумної особистості та сильної громади, яка являється ядром ядром гелійської ідеології. Розкіш героїчної боротьби у всіх аспектах життєдіяльності зводиться на рівень культу, цілью якого являється виступ в єдності, просування вперед єдиним фронтом, опираючись на «Спадщину Предків», «Божественний Провід» і солідарність українців. Ми не зважаємо на те, яка доля нас чекає — бути переможеними чи померти, бо як одне так і друге буде для нас благословенням та принесе свій плід для перемоги власного народу. Є поразки і смерті, які пробуджують націю до життя, також як є і перемоги, що занурюють націю в сон.

Український Інтегральний Націоналіст(Інтеграліст) являється послідовником та сповідувачем славної «Спадщини Предків». Людина, яка стала на шлях власного вдосконалення та розвитку. Особистість, яка вносить свою лепту в розвиток власної сімї, громади, держави; бере активну участь в функціонуванні, розвитку та становленні власного роду, громади, держави. Інтеграліст являється свідомим громадянином та патріотом власної громади та держави. Він живе гелійським кодексом честі та сповідує гелійську філософію, яка стане майбутньою, загальноприйнятною конституцією людини – громадянина. Український Інтеграліст керується принципами гелійського інтегралізму.

603dc01c7f99e.jpg


Український Інтеграліст:

ЗасадиУкраїнського Інтегралізму.

— Нація та її особистість – громадянин являються абсолютною цінністю держави.

— Політичні сили повинні об'єднатись заради вищої мети навколо інтегралізму.

— Вища політична мета — вільний громадянин у вільній державі, вільного світу.

— Інтегралізм – правоцентристська ідеологія, яка ставить індивід і особистість на головний постамент державності.

Інтегралізм являється каталізатором соціальної та особистністної трансформації. Інтегралізм це споріднення та єдність, яка може виражатись палким словом, спільною дією, консолідацією, спорідненостю та одностайністю.

"Сила, яка з давніх — давен надавала поштовх релігійним та політичним зрушенням, була магічною силою сказаного слова і виключно слова. Широкі маси населення можна розворушити виключно палкою силою промови. Усі великі повстання та народні бунти, вулканічні виверження людських пристрастей і емоційних сигментів були підготовлені або жорстокою богинею злиденності або розпеченим вугіллям слова, вкинутого у натовп; ці рухи не народжуються із солодкої літературної естетики чи зусиллям салонних героїв".

"Саме в боротьбі я вбачаю сутність усього живого. Нікому не уникнути боротьби, якщо тільки він не хоче передчасно загинути. Жодному народу не уникнути розв'язання питання власного виживання, інакше він неодмінно буде змушений здатися і зрештою занепаде. І ніякий найгостріший розум, не зможе дати раду в розв'язанні цього питання. Це питання вирішується виключно за допомогою боротьби. Народ, що не знайшов у собі сили для боротьби завжди відходить у небуття, як і кожна особистість, яка нівелювала власний шлях боротьби та особисте становлення на постамент образу вишнього".

Боротьба це природній процес трансформації світу, вона триває неперервно від початку його створення; світоглядно, політично, економічно, релігійно, культурно ... Боротьба має власну пасивну та активну форми. Пасивна це наше буденне життя; особисте та колективне становлення, конкуренція, захоплення ринків, перерозподіл ресурсів та сфер впливу, від держави до сім'ї. Активна фаза включає в себе відкрите використання збройних сил та офіційне оголошення власних намірів. Гуртуймося та бережім один одного і хай прибудуть з нами предки і рідні Боги.

Завдання інтегральних провідників розпізнати та взростити власну силу в собі, а дозрівши, розвинути власну силу в команді, скомунікувавшись з подібними собі вождями та командами. Діючи виключно по територіальній приналежності, кожен в своїй громаді чи районі. Там де зродився там і згодився. Завжди знай власне особисте життєве завдання, яке легко розпізнати за сродньою працею.

Самим важливим завданням у житті інтеграліста постає праця над своєю особистістю. Перше потрібно звернути увагу на себе, зайнятись собою, своїм духом та тілом, власним пізнанням, розвитком та дозріванням власної особистості; тому що внутрішнє — первинне, якої якості буде твоя внутрішня система, такою якістю буде складатись плин твого зовнішнього життя; розпізнай себе та вируш в подорож власним шляхом – основним вектором завдання власної текучої дійсності. Створити сприятливе силове поле власної особистості.

Інтегральні алгоритми виконання завдань:

1 . Рухайся вперед не створюючи опору.

2 . Вибудовуй все зверху донизу. Знай повинно бути перше, друге, третє… Все витікає по порядкого з першого потім друге з першого,третє з другого…

3 . Прикладай зусилля тільки в правильному напрямку.

4 . Дій на основі справжньої конструкції систем, а не на основі минулої практики чи чиєїсь минулої історії.

5 . Працюй тільки в полі власного впливу.

6 . Працюй більшим проти меншого.

7 . Гроші тільки – кількісна маса матеріальної енергії та міри відповідальності.

8 . Приміняй речі по призначенню.

9 . Працюй з кінцевого результату в початок.

10. Час, швидкість, напір, сила – запорука успіху.

603dc0488dcab.jpg

Світ буде існувати до тих пір, допоки буде хоча б одна людина у відповідності до образу вишнього на землі. Образом божим наділений кожен при народженні, тільки одні його витримують та утверджують, а інші втрачають та деградують. Для цього інтеграліст стає на шлях відповідності образу вищого еталону. Корінь зла завжди проростає з особистої темноти ( відсутність знання), власного та колективного невігластва ( нівелювання законів буття), спотворення образу первинного еталону буття та неправильного використання права власного вибору. Тому гелійський інтеграліст всеціло поринутий в набуття знань та відповідних практик. Світ та Всесвіт цілком справедливий, він дає половину, а другу половину необхідно сотворити самому, згідно особистого права вибору та права на творіння, або спотворення; тому гелійський інтеграліст рухається на зустріч всесвіту і тоді всесвіт починає рухатись на зустріч його послідовнику, але коли ти віддаляєшся від нього то він віддаляється від тебе. Несправедливий, а інколи жорстокий світ являється наслідком неправильного вибору та відходу від еталону буття. Тому інтеграліст завжди пильний на шляху слідування вищій волі. Вищий розум нікого не карає, живі особистості караються самі своїм внаслідок власного відходу від джерела життя. Власна вища зоря і являється образом божим у людях і вона завжди вимагає виконання особистого завдання перед собою самим.

Гелійський Інтеграліст щоденно тренується еталонній відповідності, рівня внутрішнього та зовнішнього благісного стану, виконуючи завдання рівня виживання, завдання рівня управління та завдання рівня сотворіння. Щоб виконувати особисті завдання йому даровані інструменти взаємодії, виражені в спосібність, яка породжує спроможність:

— Спосібність відрізняти істину від брехні. Розпридільна конуальність.

— Спосібність самостійно розбиратись в конструкціях та механізмах життя. Конструктивна конуальність.

— Спосібність стратегічно і тактично міняти власну позицію. Позиційна конуальність.

— Спосібність справлятись перед поставленими завданнями. Текуча конуальність

— Спосібність відповідати еталону буття, вищому власному образу. Конуальна відповідність.

— Спосібність до самодисципліни та росту рівня ( класу).

Гелійський Інтеграліст завжди захищає свої активи. Найкращий з усіх його активів – це знання, здоров'я, навики, вміння тай Він сам, як цілісна особистість.