Integral digital network(IGN)- цифрова мережаінтеграл.

Integral digital token(IGT) — криптовалюта мережі інтеграл.

Інтеграл це децентралізована платформа, яка дозволяє виконувати складні програмні трансфери цінностей безпечним алгоритмом. Інтеграл IGN являється першою блокчейн платформою, яка народилася на основі наукової філософії та дослідницького вивчення походження капіталу. Команда розробників працює над платформою смарт-контрактів з більш досконалим функціоналом протоколів взаємодії. В основі інтегрального протоколу лежить багаторівневий програмний блокчейн, який буде гнучким, легко масштабованим і розроблений з урахуванням найсуворіших академічних і комерційних стандартів ПО в галузі.

60ad060d8e4b7.jpg

Інтеграл підтримується трьома організаціями, які розділені як по власності, так і по керівництву. Інтеграл Foundation — незалежна благодійна організація, яка регулює розвиток екосистеми Інтеграл, Цифрова Мережа Інтеграл IGN розробляє і розгортає Інтеграл, а Мале Підприємство Онасіс — це комерційний підрозділ, який підтримує Інтеграл в комерційних проектах та розвиває мережу з МП підприємств по інтегральному принципу територіального імперативу.

Дорожня карта розвитку Інтеграл розділена на три епохи: Інтеграл 1.0, Інтеграл 2.0, Інтергал 3.0. У кожної з епох свій унікальний набір функцій, які будуть вводитися і підтримуватися в декількох випусках коду по черзі. Розробка для всіх епох ведеться паралельно. У Інтеграл IGT також є власний переглядач блоків за допомогою якого користувачі можуть перевіряти історію транзакцій ADA, які публічно записані в блокчейн.

Замість того щоб будувати нову теорію по аналогії старої, ми розібиваємо стару до самих фундаментальних значень і конструюємо альтернативну теорію на основі цих значень.

Сценарний план.

— Основна модель, структура та алгоритми системи.

— Конституція мережі.

Глобальне складається з упорядкованого локального. Коли відсутнє чітко сформоване локальне немає і системного глобального. Економіка працює краще за все, коли працює для всіх. Це означає, що потрібно знизити бар'єри для участі в ній. Це означає, що потрібно створювати платформи для розподіленого капіталізму, а не просто платформу перерозподілу капіталу.

Прописуючи перші приватні блоки ми записуємо їх історію, щоб можна було створювати історію мережі вцілому, їх засновників та найактивніших гравців. Людина яка стає учасником системи інвестує в обладнання, а вкладені кошти зараховуються на його крипторахунок. Потім ми запускаємо алгоритм внутрішньосистемного розрахунку та вливаємо фіатний капітал в неї.

Концепт «Гелійський Стандарт» занесений в історичний протокол заснування, а розрахунок критичної маси токен капіталу створений на базі концепту «Ноосфера 90». Екосистема Інтеграл в своїй основі розприділена на громадські шарди, своєрідні автономні вузли з відповідними громадськими уповноваженими валідаторами. Громада може мати від 5 до 12 вузлових уповноважених, які можуть структурно повторяти ДВК виборчого процесу для того щоб на другому етапі становлення екосистеми інтегрувати адміністративні блоки громади в інтегральні алгоритми прийняття рішення в громаді та державі.

Якщо громадських інтегральних уповноважених буде один на громаду то на цілу країну їх буде уже приблизно 2400 уповноважених. Тоді вже за допомогою інтегральної платформи можна втілити концепт прямої дії та побудувати роботу нижньої палати двохпалатного парламенту на платформі інтегрального блокчейну.

Вузловий інтегральний уповноважений на власному обладнанні реалізує бібліотеку зв'язану з мережою, бібліотеку зв'язану з роботою інтегрального блокчейну, оперативну базу даних клієнтської частини, реалізує роботу вузла який буде зберігати блокчейн. Тобто створюючи інтегральну мережеву платформу на блокчейні для приватних цілей ми ще можемо застосувати цю платформу і для створення концепту мережевої громади та держави – легкої і зручної держави майбутнього з високошвидкісною цифровою економікою базованою на народному капіталізмі.

Практично ми отримаємо ноди громад по тереторіальному принципу з власним хешом та електронним підписом, а система інтегрального блокчейну має досить високі шанси стати прототипом економіки майбутнього з явищем громадського капіталізму з чітким і прозорим розподілом ресурсів та національних благ на базі народної платформи інтегрального блокчейну.

Таким чином наша команда створить своєрідну платформу, яка надасть можливість участі кожного в постіндустріальній інформаційній дійсності з поступовою трансформацією господарництва в інформаційну економіку. Наша система скоротить часовий відрізок освоєння соціально – технологічного розриву та одразу почне виводити народну економічну машину на передові світові позиції.

Блокчейн — це база даних з нодами, яку представляють індивідуальні сервери. Стосовно до блокчейну, шардінг передбачає поділ мережі блокчейна на індивідуальні сегменти (Шарден). Кожен шард містить унікальний набір смарт-контрактів і балансів рахунків. За кожним Шардена закріплюється нода, верифікуйте транзакції і операції, на відміну від схеми, в якій кожна нода відповідає за верифікацію кожної транзакції у всій мережі. Поділ блокчейна на більш керовані сегменти дозволяє збільшити пропускну здатність транзакцій і тим самим вирішити проблему масштабованості, з якою стикається більшість сучасних блокчейнів.

Блокчейн Інтеграл складається з 2400 великих комп'ютерів або нод в які в свою чергу інтегровані тисячі приватних NAS серверів по територіальному принципу(одна громада – один НОД) , кожна з яких «позичає» мережі певний обсяг хешрейта. Саме цей хешрейт дозволяє Інтеграл Virtual Machine (ІVM) функціонувати — виконувати смарт-контракти та управляти децентралізованими додатками.

Ідея інтегрального шардінгу полягає в тому, щоб відмовитися від моделі, в якій кожна нода повинна обчислювати кожну операцію, на користь моделі паралельного виконання, в якій Ноди обробляють тільки певні обчислення в певній громаді. Це дозволяє паралельно обробляти безліч транзакцій. Блокчейн розділяється на окремі Шардени: одна громада – один шард (піддомени або сегменти). Шарди керують тільки тією частиною реєстру, до якої вони прикріплені (виконують процеси і підтверджують транзакції), а не підтримують весь реєстр. Тому валідація транзакцій може здійснюватися паралельним, а не лінійним чином, що підвищує швидкість мережі. Таким чином вирішується проблема масштабування.

Основні рішення проблем сегментованого блокчейну за допомогою інтегрального шардінгу – комунікація, прозорість і безпека. Якщо розділити блокчейн на ізольовані сегменти, то кожен шард стане окремою мережею: одна громада — один шард. Користувачі і додатки одного піддомена не зможуть комунікувати з користувачами і додатками іншого поддомена, не застосовуючи особливий механізм комунікації.

У звичайному сегментованому блокчейні виникає проблема безпеки, оскільки хакерам легше захопити один шард — через меншого хешрейта, необхідного для контролю індивідуальних сегментів (так звана атака 1%), але не в інтегральному шарді блокчейна, де в середині шарда миттєво визначається та нейтралізовується подібна вірусна атака.

В інтегральному шарді неможливо стороннім лицям захопити сегмент та направити недійсні транзакції в основну мережу, тому що на певній території діє чітко визначена кількість ІР адресів, які мають право діяти в системі. Також дані в цьому конкретному сегменті не можуть стати недійсними і опинитися безповоротно втрачені. Інтеграл пропонує рішення у вигляді привязки шарду до чітковизначеної території та людей в межах громади; протоколи Шарда призначаються в чітко визначену секцію для підтвердження аутентифікації блоків на своїй території.

Основна пропозиція інтегрального шардингу – використовувати власні альткоіни з чітким тереторіальним принципом: кожна громада має власний токін, який обєднаний спільною криптовалютою Інтеграл. Для того щоб різні функції і додатки були реалізовані на власних мережах з власними монетами. Така модель підвищить продуктивність, оскільки єдиний блокчейн НЕ буде перевантажений.

В свою чергу інтегральний алгоритм консенсусу складений із суми п'яти важливих для екосистеми алгоритмів, один із яких являється делегований доказ частки.

Delegated Proof-of-Stake (DPoS) (Делегований доказ частки)

Принцип: учасники делегують виробництво нових блоків невеликому і фіксованому числу обраних валідаторів. Висока конкуренція, але дуже вигідна. Він дозволяє створювати блоки на високій швидкості і обробляти більшу кількість транзакцій в секунду, в порівнянні з іншими алгоритмами консенсусу, за рахунок зменшення кількості валідаторів. Під час голосування власники монет вибирають валідаторів транзакцій, які будуть формувати блоки. Вага кожного голосування визначається сумою активів голосуючого. Тримачі монет можуть проголосувати за кандидатів в будь-який час. Це визначає високу стійкість мережі: якщо більшість виконавців зазнають невдачі, спільнота відразу ж проголосує за їх заміну. Генерація нових блоків відбувається кожні 1-2 секунди. Цей протокол не тільки швидше, але і більш справедливий, тому що «делегований» валідатор пізніше ділиться токенами зі своїми виборцями.

BFT є спрощення концепції PoS, яка робить її набагато швидше. Однак BFT протоколи практичні тільки в невеликому та приватному середовищі (одна громада –один нод, один шард, один ВФТ).

Byzantine Fault Tolerance (BFT) протоколи

У випадку застосування подібного протоколу можна оптимізувати консенсус-алгоритм і досягти набагато більшої пропускної здатності. Фактично швидкість збільшиться в 10 разів, від сотень до тисяч транзакцій в секунду, що відмінно підходить для корпоративних реалій.

Важливо відзначити, що такі протоколи, «стійкі до візантійської проблеми» (BFT) — це характеристика, якою наділена чи ні, розподілена система. Однак в контексті нашої категоризації BFT позначає новий клас протоколів, який не вимагає токенів для голосування, як в алгоритмі PoW або PoS. Крім того, він дозволяє підписувати блок, навіть якщо 1/3 учасників зазнають невдачі або діють зловмисно. BFT також вирішує проблему збоїв в системі і затримок в комунікації.

Проблематика Візантійських генералів.

«Уявіть собі, що кілька дивізій візантійської армії розбили табір біля ворожого міста, причому кожною дивізією командує свій генерал. Генерали можуть спілкуватися один з одним тільки через кур'єрів. Після спостереження за противником вони повинні виробити загальний план дій. Однак деякі генерали можуть бути зрадниками, намагаючись перешкодити вірним генералам досягти угоди. Генерали повинні вирішити, коли атакувати місто, але їм потрібно, щоб переважна більшість їх армії могло атакувати одночасно. У генералів повинен бути алгоритм, який гарантує, що (а) всі лояльні генерали вибирають один і той же план дій, і (б) невелику кількість зрадників не можуть змусити лояльних генералів прийняти поганий план. Всі лояльні генерали будуть робити те, що говорить алгоритм, але зрадники можуть робити все, що захочуть. Алгоритм повинна гарантувати умова (а) незалежно від того, що роблять зрадники. Вірні генерали повинні не тільки прийти до згоди, але і узгодити розумний план».

Учасники інтегральної екосистеми.

Потенційні учасники екосистеми Інтеграл; приватні та юридичні особи, громади, держава. Проект Інтеграл буде складатись з трьох послідовних етапів власного втілення. На підготовчому етапі становлення екосистеми Інтеграл створюється перший базовий інтегральний дата центр з інтегральною віртуальною машиною та мобільним додатком для можливості передачі токенів фізично через комунікаційний пристрій в рамках інтегрального блоку в громаді, а також майнінгу та здійснення транзакцій в системі згідно територіального імперативу. Таким чином наповняючи екосистему стартовим капіталом. В такий спосіб ми покладемо старт розвивитку екосистеми та розприділимо масу первинного токен капіталу в кожній окремовзятій громаді.

Так наприклад, власник базового малого підприємства практично стає вузловим валідатором системи. Він розвиваючи систему в громаді створює під власним контролем інтегральний громадський шард, об'єднюючи таким чином потік інформації в інтегральний блок громади з відповідним хешом та цифровим підписом.

Винагорода учасників: мережа створює новий алгоритм для винагороди і стимулювання тих, хто грає важливі ролі, які дозволяють мережі функціонувати, включаючи: a) надання винагород за голосування тим, хто бере участь в управлінні, b) надання винагород за голосування; тим, хто експлуатує вузлові машини, на яких розміщена мережа, і c) інші різні види діяльності. Тримачі токенів, які хочуть брати участь в управлінні мережею і отримувати нагороди за голосування складатимуть кістяк екосистеми на першому етапі.

Технологічна дорожня карта.

Інтеграл 1.0

Ядром розробки та тестування екосистеми Інтеграл буде являтись громада та її технологічні гравці (вузлові валідатори – уповноважені системи Інтеграл), які будуть тестувати та розробляти систему в цілому(тести в робочому режимі віртуальної машини системи, шліфування алгоритму консенсусу, програмування системи, розробка та вдосконалення обладнання…). Власником базового підприємства буде також тестуватись і базове обладнання системи. На обладнанні базового валідатора буде знаходитись базовий, або інтегральний дата центр з блокчейн програмним забезпеченням та базовою віртуальною машиною. Обладнання складається з НАС з інтегрованою міні АТС та 5G блоком з антеною. В свою чергу ПО буде мати власну віртуальну машину та інтегральний алгоритм консенсусу. Блоки обладнання та блоки ПО будуть вводитись в дію поступово згідно інтегральної послідовності. Першою програмою буде запуск інтегрального тотокена в систему та зміцнення його волютарністі; будуть запущені в дію криптографічні та облікові функції інтегрального реєстру на базі обладнання першого вузлового валідатора, який буде працювати в громаді у формі малого підприємства та розвиватиме систему згідно територіального імперативу екосистеми Інтеграл виключно у власній громаді. Паралельно ті вузли, які відшліфовані можуть маштабуватись в інші громади методом утворення малого телекомунікаційного підприємства в громаді зав'язуючись материнським договором співпраці та технічним протоколом взаємодії. Таким чином буде утворюватись дійсно інтегральна громадська криптомережа з власним ПО, алгоритмом консенсусу та обладнанням. Токен громади кожної громади буде працювати з власним хешом в середині громади. Якщо токен громади буде виходити за межі громади він буде трансформуватись в універсальний мережевий токен Інтеграл IGN.

Кроки становлення:

На цьому етапі також вже створений інтегральний алгоритм консенсусу, машинний блокчейн код Інтеграл методом зшивки наявних кодів діючих криптовалют, інтегральний мультикошельок, сайт інтегральної системи. Все ПО розміщено та базовому дата центрі, яке і покаже пілотний результат в конкретній громаді.

На першому етапі становлення екосистема Інтеграл буде мати прототип інтегральної громадської шардингової блокчейн системи, яка включатиме в себе локальну платіжну систему та інтегральний майнінг.

На цьому етапі базове інтегральне підприємство засновує в громадах активні інтегральні підприємства з розряду найактивніших учасників екосистеми, які згідні з умовами розвитку екосистеми у своїх громадах, створюючи власний інтегральний вузол та сітку елементарних інтегралів в громаді. В свою чергу базове інтегральне підприємство буде продавати обладнання та ПО активним інтегральним підприємствам, а 10 частина прибутку з усіх інтегральних підприємств буде нараховуватись на фіатний та крипторахунок фонду Інтеграл для подальшого технічного вдосконалення та розвитку екосистеми Інтеграл.

Стартовим капіталом фонду та підприємства буде капіталізація інтелектуальної власності, потім піде інтегральне зарахування власної криптовалюти. На цьому етапі застосується вексельна система капіталізації інтелектуального активу (інтелектуальні активи, інтелектуальна власність).

Використання Інтеграл IGT.

Перше, що ви можете зробити, щоб допомогти екосистемі Інтеграл, це почати використовувати Інтеграл токін -IGT. Існує багато шляхів, завдяки яким він може полегшити ваше життя. Ви можете отримувати платежі та здійснювати покупки з Інтеграл.

Станьте частиною мережі IGN.

Якщо у вас високошвидкісне підключення до Інтернету, ви можете зміцнити цифрову інтегральну мережу шляхом установки повноцінного інтеграл-вузла та запустити його на вашому комп'ютері чи сервері з відкритим портом інтегралу. Повноцінні вузли забезпечують безпеку та пересилання усіх транзакцій.

Видобуток IGT.

Ви можете почати видобуток інтегралівIGT, щоб допомогти опрацьовувати транзакції. Для захисту мережі, вам варто приєднатись до видобувних пулів в межах Ваших громад.

Інтеграл 2.0

Другий етап інтеграції технології буде відбуватись коли мінімальна мережа досягне необхідної критичної маси. На цьому етепі приватна інтегральна мережа буде виходити на загально громадський рівень. Кожне мале інтегральне підприємство у своїй громаді ініціює створення громадського телекомунікаційного підприємства в яке піде засновником з долевою участю 10 %. На цьому етапі громадське інтегральне підприємство кожен у своїй громаді створить великий дата центр та оптоволоконну інфраструктуру, якою буде володіти та генерувати прибуток з девідендною акціонерною частиною. Планується, що в таке комунальне телекомунікаційне підприємство збірної власності увійдуть вже всі наявні мешканці громади та будуть володіти 51 % власності ( громадські акціонери будуть здійснювати управляння компанією через власних уповноважених на контракті). Також на 10 % увійде інтегральне мале підприємство та залишиться 39% долевої участі інших приватних інвесторів ( вітчизняні, іноземні, участь держави). Таким чином сукупність таких підприємств з власною інтегральною цифровою мережею буде претендувати на створення національної криптовалюти, яка буде дійсно дицентралізованою та справедливо розподіленою між всіма учасниками платформи.

На другому етапі становлення екосистема Інтеграл створивши відповідну технологічну інфраструктуру трансформується уже в глобальний громадський блокчейн банкінг. Також на другому етапі заплановано створити технологічні умови для створення локального та глобального громадського розпридільного реєстру; громадський облік землі та ресурсів, нотаріат, виконавче та законодавче адміністрування, голосування, вираження прямої дії та інші функції громадського самоврядування на інтегральній блокчейн системі.

На цьому етапі базове інтегральне підприємство створить виробничу компанію разом з передовою технологічною компанією, яка буде займатись виготовленням, як спецобладнання для мережі Інтеграл так і спектр універсального обладнання для телекомунікаційного призначення; NAS, абонентські сервера 5G та антени до них, блоки ІР телефонії, майнери…( в майбутньому можливо налагодити виробництво власних мікропроцесорів та універсальних смартфонів для екосистеми Інтеграл). Дана технологічна компанія буде діяти, як на внутрішньокорпоративному інтегральному рівні так і на зовнішньому ринках. Компанія може також мати іноземні інвестиції та на певному етапі трансформуватись у відкрите акціонерне товариство та вийти на ІРО чи ISO.

Інтеграл 3.0

На третьому етапі ІGN трансформується в своєрідний гібрид «даркнету» з повнофункційними сервісами від платежів до сховища файлів i додатків, який базується на парадигмі розподіленої системи без залежності від постійного підключення до керуючих серверів.

На цьому етапі планується створення інтегральної соціальної мережі та власної веб 3 екосистеми.

Ми будемо перші хто створить дійсно народну, децентралізовану цифрову платформу. Ми будемо перші хто буде найефективніше взяємодіяти з державою і послугами, якої буде користуватись, як приватна особа так і держава в цілому. Нашу модель може запозичити будь яка інша держава. Нашою блокчейн технологією та алгоритмом консенсусу ми раз і назавжиди знімаємо протистояння між приватними інтересами особистості та держави, перетворюючи конфлікт на ефективну взаємодію.

Інтегральний Блокчейн.

Базовим елементом інтегрального протоколу консенсусу буде Інтегральний Консенсус(ІК), який включатиме в себе середнє значення п'яти окремо взятих алгоритмів: Proof-of-Work и Proof-of-Stake (PoW і PoS; дослівно: «підтвердження роботи» і «підтвердження частки», підтвердження покриття, шардінгове підтвердження (стосується соціальної складової та приналежності до громади) — (PROOFOFIDENTITYПідвищення рівня довіри до верифікації користувачів вирішується зарахунок використання протоколу Proof-of-Identity (POI) та Delegated Proof-of-Stake (DPoS) (Делегований доказ частки).П'ять алгоритмів консенсусу зведені в інтегральну формулу розприділення (інтегральна форма розприділення це середнє значення від п'яти вище вказаних алгоритмів консенсусу).

Інтегральний алгоритм консенсусу це середнє значення алгоритму володіння долі, алгоритму покриття мережі, алгоритму доказу роботи, делегований доказ частки, степінь громадянської чи соціальної активності… Чим вища степінь володіння алгоритму тим вища майнінгова здатність, тобто більша кількість токенів на рахунку інтегрального гравця(майнера).

Базовим протоколом транзакцій в інтегральній екосистемі буде смарт – контракт.

Смарт-контракт — це комп'ютеризований протокол транзакції, який призводить до виконання умови контракту. Головні цілі схеми смарт-контракту — забезпечити контрактні умови (такі як умови оплати, заставні права, конфіденційність, навіть санкції), звести до мінімуму винятки, як зловмисні, так і випадкові, і знизити потребу в довірених посередників. Пов'язані економічні цілі включають зниження втрат через шахрайство, витрат на арбітраж і примусове виконання зобов'язань та інших транзакційних витрат.

Так наприклад, Блокчейн в банку починається з захищеного гіперпосилання для завантаження оплаченого контенту. Якщо ви зі своєї IP-адреси оплатили контент, то тільки Ви в цій IP-адресі його скачаєте. Копія посилання на інший комп'ютер — контент буде недоступна.

Паралельно виникає ще один ланцюжок — це титульні угоди, угоди по відчуженню прав власності на об'єкт майна. Це точно такий же актив, який буде спокійно переміщатися від одного власника до іншого. І електронний нотаріус у вигляді вузла, людини або робота, буде переставляти власність на квартиру від однієї людини до іншої.

Смарт-контракти — це третє розгалуження, яке реєструє угоди. У такій же хронології та послідовності, тільки його специфіка в тому, що смарт-контракт — це алгоритм дій в першій ланцюжку по розгалуження і в другій ланцюжку.

Архітектура Екосистеми Інтеграл 2.0

Intehral(INT)інтегральний мережевий токін — це базовий актив і токен управління децентралізованої мережі на базі блокчейна для пристроїв Інтернету речей (IoT)на другому етапі становлення екосистеми Інтеграл.

Мережа Intehral 2.0 дозволить бездротовим пристроям з низьким енергоспоживанням обмінюватися даними один з одним і відправляти дані через свою мережу вузлів.

Вузли представляють собою точки доступу, які являються комбінацією бездротового шлюзу та одночасно пристроями для Майнінгу ланцюжка блоків. Таким чином, користувачі, що керують вузлами, добувають і отримують винагороду у власному токені криптовалюта Intehral, ІNT.

Мета Intehral — підготувати IoT-комунікацію для майбутньої інтегральної мережі та поліпшити комунікаційні можливості пристроїв бездротового Інтернету речей (IoT).

Для власників пристроїв і тих, хто цікавиться простором Інтернету речей закладені фінансові стимули. Учасники мережі купують точки доступу — комбінацію бездротового шлюзу і Майнера. Кожна точка доступу забезпечує покриття мережі в певному радіусі, а також видобуває власний токен Intehral, ІNT.

Мережа працює на зведеному інтегральному алгоритмі консенсусу, який дозволяє вузлам в мережі досягати консенсусу, коли якість з'єднання сильно варіюється.

В інтегральну формулу консенсусу включений також спеціальний механізм консенсусу, званий доказом охоплення (PoC), який винагороджує користувачів за внесок в Майнінг(перевірку транзакцій) і забезпечення стабільності.

Точка доступу Intehral — це шлюз, який також дозволяє заробляти криптовалюту ІNT.

Intehral 2.0 в розрахунку власного консенсусу також використовує малопотужну модель Proof-of-Stake та технологічний підхід блокчейну Helium.

Розміщення антени і близькість до інших точок доступу є найбільшим фактором у винагороді за Майнінг на другому етапі розгортання екосистеми Інтеграл, так як в такому випадку до Вашого заробітку за інтегральною формулою нараховується більше токенів за доказ покриття. Таким чином покриваючи квартал за кварталом, громаду за громадою народна мережа створить абсолютно нову бездротову економіку, яка перевертає традиційну телекомунікаційну модель побудови бездротової інфраструктури з ніг на голову.

Народна мережа працюватиме на абсолютно новій моделі стимулювання, яка стане можливою завдяки блокчейну Інтеграл, а інтернет речей стане загальнодоступним і повсюдним та з часом набуде форми громадського товару.

Ми придумали спосіб перетворити доступ нашого шлюзу до радіо- та розташування на доказ покриття, придатним для використання в якості посвідчення особи. По суті, шлюзи Інтеграл підтверджують своє місце розташування (відповідно до їх координатами GPS), а інші шлюзи Інтеграл зазвичай опитують ці шлюзи, щоб підтвердити своє місце розташування. Знаючи, де, коли і наскільки якісно був отриманий сигнал, ми можемо перевірити місце розташування передавача. Згодом, при наявності достатньої кількості успішних відповідей на ці виклики, шлюзи можуть створити надійну ідентичність з відповідною оцінкою довіри, яку ми можемо використовувати для відбиття атак Сібілли. Оскільки шлюз закріплений в просторі, і тільки один шлюз може займати точку в просторі; ми не дозволяємо двом шлюзам претендувати на одне і те ж місце розташування.

Архітектура Екосистеми Інтеграл 3.0.

В архітектуру платформи ІGN, як і в інших варіантах даркнету закладено кілька рівнів захисту від спроби монопольного захоплення.

Компоненти ІGN

ІGN Blockchain Ядро платіжної системи на блокчейні, розраховане на мільйони платежів в секунду

ІGN P2P Network Організація мережі класу "peer-to-peer" з самих клієнтів ІGN

ІGN TOR. Розподілене «торрент-подібне» сховище для файлів і сервісів

ІGN Proxy Проксі і анонимайзер, архітектурно подібний I2P і Tor

ІGN DHT Розподілена система пошуку об'єктів по хеш-кодами, яка відіграє роль, подібну «торрент-трекеру» ІGN

ІGN Services Платформа для створення розподілених додатків для ІGN

ІGN DNS Система пошуку по «людським іменам» хеш-кодів в ІGN DHT

ІGN Payments Платіжна система, у тому числі для мікроплатежів з відкладеним відображенням в ІGN Blockchain

ІGN Virtual Machine Віртуальні машини для виконання алгоритмів контрактів між покупцями і продавцями

ІGN Messages в ІGN повідомлення доступні не тільки між людьми, але і між алгоритмами. Це базова функція комунікації.

ІGN Validators(authorized – уповноважені)- користувачі мережі, що створюють і перевіряючі блокчейни ІGN Blockchain, тобто проводять платежі. Протокол IGN . Протокол шифрованого звязку. Базується на міні приватних та громадських дата центрах та з'єдниних 5G IGN безпровідною системою.

ІGNExternalSecureID (Інтеграл Passport) — віртуальний паспорт користувача.

Аналогічна абсолютно анонімна система I2P критикується за велику кількість незаконного контенту . З іншого боку, такі криптовалюти, як Bitcoin, потрапляють під фінансові санкції регуляторів, так як їх повна анонімність призводить до торгівлі зброєю, наркотиків, а також відмивання незаконно отриманих коштів. Часто покупка і продаж криптовалюти з банківської карти — досить складна для користувачів операція через відмову багатьох банків займатися подібною діяльністю. Тому в ІON передбачена ідентифікація користувачів через ІON External Secure ID (Інтеграл Passport).

В архітектуру ІGN закладена деанонімізація користувачів за їх бажанням або вимозі якогось власника ІGN Site по розкриттю особистості користувача. Інтеграл Passport буде введений з часом. При цьому обраний баланс між приватними даними і перешкодою діяльності злочинців. ІGN External Secure ID (Інтеграл Passport) — це ідентифікатор користувача, прив'язаний до власного приватного, або абонентського сховища даних, що ідентифікують користувача в тому числі через відскановані копії його документів. Користувач сам завантажує свої персональні дані і вони шифруються його персональним ключем і недоступні нікому доти, поки сам користувач не вирішить зняти своє інкогніто перед кимось.

Персональні дані ІGN включають в себе аналогічні з процедурою верифікації PayPal документи:

•Фото;

• відскановані копії посвідчення особи;

• підтвердження адреси через відскановані копії рахунків-фактур по місцю прописки;

• дані про банківські картки.

Деякі сервіси ІGN можуть зажадати ідентифікації користувача і в цьому випадку користувач передає сервісу ключ для дешифрування своїх персональних даних. Користувач також може відмовитися від надання ключа до своїх персональних даних і скористатися іншим сервісом ІGN, де це не потрібно, але для банківських сервісів це буде потрібно майже всюди відповідно до законодавства проти відмивання грошей відомого як KYC-AML. У тому числі це операції з справжніми банківськими картами для конвертації з доларів в криптовалюту Інтеграл і назад. Без дозволу користувача отримати доступ до його персональних даних технічно неможливо, так як тільки сам користувач знає пароль для їх розшифровки.

Перевірка документів користувача здійснюється не самим Інтеграл, а персоналом стороннього сервісу. У разі якщо це банк, то додатково ця операція охороняється законом про банківську таємницю. Після цього також формується ознака ІGN External Secure ID, що користувач «перевірений» та інші ІGN-сервіси, що довіряють цьому валідатору документів, відкривають користувачеві доступ до сервісів, які вимагають виконання принципу KYC-AML. Самі оператори сервісів ІGN, довіряють валідатору документів, не можуть дізнатися нічого про персональні дані користувача, так як не можуть їх розшифрувати, проте можуть бути впевнені, що це реальна людина з перевіреними документами і здійснення операцій з ним безпечно. Також такі сервіси ІGN не можуть дізнатися і реальне ім'я користувача, так як будуть під час операцій мати доступ тільки до його хеш-коду. Розкрити персональні дані користувача технічно в змозі буде тільки валідатору його документів, який має ключ для такої розшифровки. При цьому валідатор не зможе дешифрувати самі операції і файли користувача, так як не має для цього ключів.

Використовувана в ІGN концепція зберігання персональних даних самим користувачем і без доступу Інтеграл до них, дозволяє Інтеграл обійти умови місцевого законодавства у багатьох країнах, що часто забороняє зберігання персональних даних за кордоном. Відсутність у Інтеграл ключів для розшифровки персональних даних користувачів також дозволяє компанії ухилитися від претензій правоохоронних органів і направити їх до запитів до валідатора документів користувачів, які є сторонніми компаніями, ніяк не пов'язаними з Інтеграл.

ІGN Virtual Machine — розумні контракти і віртуальне право.

Інтеграл блокчейн в базовому варіанті побудований на механізмі смарт-контрактів, які виконують віртуальні машини (ІGN Virtual Machine, ІGN VM). Для користувачів це означає, що вони можуть проводити не тільки платежі, але також і оформляти в електронному вигляді будь-які договори по операціях між собою. Це більш досконала модель, ніж просто підписаний електронним цифровим підписом документ між сторонами, так як і сам зміст договору формалізовано і може читатися та оброблятися автоматичними алгоритмами. Власне текст типової угоди між сторонами — це програма на спеціальній мові Fift з усіма її умовами, яка виконується у віртуальній машині. Мова Fift є стековою мовою програмування, яка являється низькорівневою мовою програмування, код якої за допомогою асемблера Fift перетворюється безпосередньо в команди для віртуальної машини ІGN.

Як правило, типові угоди з усіма їхніми умовами утворюють репозиторій розумних контрактів, тому для типових угод сторонам не потрібно залучати програмістів для їх формалізації. У разі ІGN, всі алгоритми для віртуальних машин зібрані в деревовидний репозиторій з хеш-кодами алгоритмів, що дозволяє їх швидко знайти ІGN DNS і також контролювати їх версійність. При створенні нової версії алгоритму він стає новим «листом» даного дерева.

ІGN Virtual Machine є універсальним механізмом ІGN не тільки для криптовалюти. Цей механізм використовують ІGN Services для реалізації розподілених додатків ІGN. Концептуально код зовні «серверних додатків» в ІGN виконується на сервері, а ІGN DNS знаходить по хеш-коду потрібні алгоритми і передають їх через IGN tor до клієнта, де вони виконуються у віртуальній машині ІGN VM.

ІGN ТОR — торрент сховище.

Це розподілене файлове сховище, яке зберігає дані на приватних та громадських інтеграл серверах , а також на клієнтських пристроях, які обмінюються даними аналогічно торренту.

Файли можуть бути знайдені за допомогою сервісу ІON DNS, аналогічно пошуку по розподіленому сховищу eMule. Саме сховище і його канали захищені криптографією. Поверх каналів обміну ІGN ТОR може також функціонувати захист IP-адресe від їх виявлення — ІGN Proxy. Архітектурно сам ІGN, як і торренти, не має керуючого сервера, відключення якого будь-яким методом не може вивести ІGN з ладу.

Істотною відмінністю ІGN tor від звичайного файлового сховища торрентів, є те, що поверх нього також можуть працювати додатки ІGN Services. У бізнес-плані зазначається, що технологічно можливе створення аналога Youtube з програванням відео з такого розподіленого сховища. Інший сценарій дозволяє зберігати в ІGN tor в зашифрованому вигляді свої особисті файли користувачам, фактично будучи аналогом крі