Війна цеекстремальнаситуація, якасприяєпроявленнюфундаментальнихсторінлюдськоїприродипробудженнюархаїчнихенергійтаформуєважливірисиколективноїпсихологіївключаючи основинаціональноїідентичності.      

Тому в порядок денний Української Перемоги доречно внести пункт тактики «Дзеркальної Відповіді», яка полягає в тому, що все що планує чи здійснює у військово — політичному плані московія проти нас ми повинні відзеркалювати на них та здійснювати дії аналогічного характеру проти них .

     Так наприклад: кремлівський терористичний режим створює фіктивні уряди в окупованих областях, де встановлює окупаційну адміністрацію та ручне керівництво. В такому випадку згідно тактики «дзеркальної відповіді» Україна повинна ініціювати процес утворення урядів в екзилі підневільних етнічних республік федерації та їх штабів спротиву на базі добровільних батальйонів, які будуть комплектуватись та гартуватись в боях за Україну, а коли з'являться сприятливі умови стати на захист своєї етнічної республіки. Ми повинні стати посередниками у формуванні, підготовці, фінансуванні їх діяльності з створенням відповідних організаційних та фінансових інституцій.

       Таким чином Україна може розпочати власний варіант мобілізації на території ворога для утворення етнічних добробатів, які формуватимуться в Нас та захищатимуть Нашу територію. А після визволення всієї Нашої території етнічні добробати з штабами визволення візьмуться за звільнення власних територій з подальшим сприянням України, аж до проголошення їх власних вільних республік.

      Нагадаю що перший етап подібної тактики вже відбувся століття назад. 21 вересня 1917 року – у Києві розпочав роботу З'їзд поневолених народів (з'їзд народів росії), який проголосив курс на федеративно-демократичний устрій росії. Скликаний з ініціативи Центральної Ради. Відбувався в Києві у приміщенні Педагогічного музею. 90 делегатів представляли українців, білорусів, поляків, латишів, литовців, естонців, євреїв, молдаван, кримських татар, грузинів, донських козаків та інші народності.

                               

       З'їзд завершив свою роботу 28 вересня і наостанок прийняв ряд постанов, основна з яких – «Про федеративний устрій Російської Держави»:

      «З'їзд народів, визнає, що Росія повинна бути федеративною демократичною республікою».

Переводити проголошені гасла в практичну площину мала обрана з'їздом Рада народів із рівним представництвом (4 члени від кожного народу) і місцем перебування в Києві.

       На черзі другий та завершальний етап здійснення тактики закладеної Києвом тільки уже з дорожньою картою цілковитої незалежності підневільних республік московії.

 

      Україна має визнати також прагнення українців Хабаровського, Приморського, Забайкальського, Краснодарського, Ставропольського країв, а також Омської, Новосибірської, Саратовської та Волгоградської областей — на протекторат цих україномовних регіонів до складу України! Малиновому, Срібному, Жовтому та Зеленому Клину Бути!!! Хай жиє Велика Україна!!!  

      Коли Україна переможе росію на власній території то зірве росію зсередини. Успішний концепт українство і Україна стане популярне на московії та у всіх її містах і регіонах, яким настогидла вампірська москва, яка пожирає всі ресурси та жирує за рахунок знедолених народів підневільних республік. В свою чергу регіони захоплені звитягою України на підсвідомому рівні будуть тяжіти до неї та рівнятись уже не на москву, а на Київ, кожна національна республіка федерації культивуватиме нашу поведінку та готуватиме процес власного звільнення, спираючись перш за все морально на Україну, а це хороший шанс створити в Києві уряди в екзилі підневільних республік та розпочати політ – економічну операцію «Парад Свободи Вільних Республік» з прив'язкою останніх до нашої банківської системи.

      Україна стане потужною мілітаризованою силою на континенті з найкращими по результативності спецслужбами у світі, які будуть безпосередньо впливати на політичне життя маленької московії та держатиме під власним патронатом базову частину чиновників силового та адміністративного сектору на її території. Україна також  стане гегемоном внутрішньополітичного життя маленької московії. Під українським патронатом виростатиме поступово дієва опозиція, яка через деякий час візьме остаточну владу в московії і керівники якої будуть узгоджуватись уже в Києві.

      Через років десять після перемоги силовий блок Києва контролюватиме повністю територію від москви до Владивостока та по факту буде управлятиме цією територією.

Тому перший крок до дзеркальної експансії перемога на власній території з цілковитим звільненням

Другим кроком буде довгострокове здійснення доктрини парад свободи з демілітаризацією, денацифікацією, деокупацією імперії зла, яка сама перетвориться на маленьку республіку, маленьку московію, а правити балом від Кубані по Зелений Клин буде Київ, як у старі добрі часи. Ось Вам і реконкіста Київської Русі, але вже Української. Слава Великій Україні!