Багато людей хочуть покращити стан власного життя, стати здоровішими, молодшими та продуктивнішими. Біохакінг – це інструмент, завдяки якому можна досягти всіх перерахованих цілей.

У широкому сенсі біохакінг – це системний підхід до вивчення організму, комплекс методів, спрямованих на поліпшення здоров'я та підвищення якості життя.

Біохакери прагнуть, щоб їхнє тіло і мозок функціонували краще, методом вдосконалення їх біології та електрики. Поняття «біохакінг» походить від англійського слова "hacking", що перекладається як «ламати», «зламувати». Але спочатку це слово означало «усунення нерівностей», тому хакерами спочатку називали програмістів, які доопрацьовували програмний код до функціонального стану. Поняття «біохакінг» означає не тільки «злам», але і «доопраціювання», «вдосконалення».

5f42329c69be1.jpg

Серед основних цілей біохакерів є такі:

Біохакери розглядають людський організм як механізм, який із часом починає гірше функціонувати. У період молодості всі його системи працюють справно, людина є працездатною, активною та привабливою. Із віком картина змінюється: внутрішні органи зношуються, хвороби прогресують, на шкірі проявляються вікові зміни, а енергії стає все менше й менше. Прихильники біохакінгу вірять, що вони здатні «зламати» організм і взяти його під свій контроль, а допоможуть їм із цим сучасна наука, медицина та інноваційні технології.

5f4232c9458f0.jpg

В загальному сам термін Біохакінг являється визначенням процесу управління здоров'ям, який можна виміряти. Використовується для лікування різноманітних хвороб і управління ризиками їх розвитку. В основі біохакінгу реалізація надлюдини, оптимальне відновлення ментального та фізичного здоров'я, досягнення високої продуктивності, продовження життя та поліпшення його якості.


5f4232e8904a5.jpg

Біохакінг — це процес використання науки, біології та самостійних експериментів для контролю і вдосконалення свого тіла, розуму і життя.

В арсеналі сучасного біохакера крім стандартних оздоровчих процедур також є різні види гаджетів. Серед них:

Біохакінг або біологічне вдосконалення все більше набирає популярність у всьому світі. Біохакери використовують технології для модифікації свого тіла за естетичними та функціональними причинами.

Здоров'я — це комплексний стан вимірюваного (у визначенні ВООЗ «повного») станів фізичного, душевного і соціального благополуччя.

Формування поняття біохакінгу проходить в постмодерному форматі, а не в академічній закритій медичній сфері та формується зацікавленими в біохакінгу персонами або вже практикуючими біохакерами.

Людина може змінювати базові параметри без допомоги професійних біохакерів (наприклад, ріст і вага), або з допомогою медицини — лабораторно. Відвідування клініки не є обов'язковою умовою, якщо ви здатні в домашніх умовах зробити собі УЗД і зробити деякі аналізи.

Важливою складовою біохакінгу являється продукування гіпотез про те, як можна вплинути на здоров'я, впровадження цих гіпотез і верифікація їх результату. Біохакінг виходить на велику сцену і в скорому часі стане трендом номер один в розвинутих державах поступово займаючи лідируючі позиції на світовому ринку. Далі буде…