Ми з вами живемо в такому кліматі, де чітко простежується зміна погоди згідно чотирьом порам року. І напевно у майбутніх батьків рано чи пізно виникає питання, яка найкраща пора для народження дитини.

Давайте зупинимося на обговоренні даної теми більш детально, а після обов'язково прочитайте про те, як перестати бояться народжувати.

606da5cd8a836.jpg

Перші 2-3 місяці вагітності, найчастіше, важкі тим, що жінку мучить токсикоз.

Виходячи з цього, краще, щоб такий період припав на зиму. Тому що набагато легше переноситься нудота і запаморочення в холоді, ніж в жарі, коли важче пересуватися, засипати і т.д. Морозне свіже повітря допоможе полегшити Ваш стан.

На наступному етапі рекомендується більше рухатися, гуляти

Відповідно, цьому посприяє хороша погода. Швидше за все, найбільш підходяща — весна. Прогулянки будуть корисними не тільки для фізичного здоров'я, а й морального. Пташки починають співати, все оживає, розпускається. Настрій відразу піднімається, приходить натхнення, додається енергія. Хочеться якомога довше перебувати в обіймах природи, зігріватися від перших промінчиків теплого сонечка.

З 5-го по 9-й місяць починає активно рости живіт

У зв'язку з цим, з'являється проблема з підбором одягу. Як Ви вже здогадалися самі, влітку ці проблеми подолати простіше. По-перше, Вам не знадобиться докуповувати або шити верхній одяг, а достатньо буде тільки парочку суконь, легких майок, кофтинок, шорти або спідницю, легкі штани. По-друге, простіше на собі носити поменше одягу, досить додаткового ваги крихти для тяжкості.

Якщо Ви мерзнете, то зима для останніх місяців вагітності саме невдалий час. Доведеться купити багато теплого одягу з урахуванням розмірів живота, яка потім, швидше за все, буде лежати без діла. Може виникнути проблема в підборі колготок і штанів, щоб не тиснули; а це дуже важливо. Також, коли на вулиці сніжно й слизько, краще не виходити гуляти однієї щоб уникнути падінь, травмування.

Пологи

Народжувати не просто в будь-який час року. Але варто врахувати, що в передпологовій період організму потрібно підготуватися, зміцніти, запастися вітамінами, в ідеалі, з природних джерел. Природно, найкраща пора для такого — годину овочів і фруктів.

До уваги: На початку грудного вигодовування (перші 3-6 місяців) Вам не можна буде їсти свіжі фрукти і овочі без термічної обробки, крім банана. Тому важливо наситити організм ними до прем'єрській забороні.

Введення прикорму малюкові

Вигідно, щоб до цього моменту на дачі вже дозрів урожай. Тому що Ви будете готувати дитинці овочеві пюре, а незабаром і фрукти. І, безсумнівно, все з грядки, як то кажуть, стане найкориснішим, безпечним і фінансово вигідним.

Ми вже повзаємо і вчимося ходити

Тепла пора — найкращий для малюка, щоб повзати і пробувати ставати на ніжки. Йому не заважатиме зайва одяг, обтяжувати руху, перешкоджати їм. Також, вдома не буде холодно, підлогу тепліше.

До двох рочки Вам потрібно відучувати дитину від горщика. Знову ж таки, коли тепло і на малюка менше одягу, з цим буде легше і зручніше впоратися.

З огляду на всі аргументи, напевно, оптимальна пора для пологів — вересень. Але це справа індивідуальна, вирішувати кожному, або як складеться. У всякому разі, сподіваємося, що наші поради та міркування будуть для Вас корисні.

Нехай всі дітки обов'язково народжуються здоровими, незалежно від дня і пори року, а матусям бажаємо легкої вагітності і пологів! Автор портал ОдягайкО.