Традиційно, я намагаюся не писати про те, що відбувається на Московії і лише зрідка публікую що-небудь кумедне. Але я вирішив винести з коментарів для друзів цю новину і ось, чому:


в Україні існує старовинна та унікальна традиція робити на зиму т.зв. «закрутки», це свого роду національна релігія в хорошому розумінні. Ми далеко пішли від мoццкaлiв, що обмежуються грибами, огірками та помідорами і можемо нарахувати не менше сотні всіляких консервацій.
 
Закрутки роблять всі, навіть виборці нинішнього Перзедента і прихильники інших політичних лідерів, навіть, м'яко кажучи, поганих. І у мене риторичне питання саме до прошарку тих, кому Порошенко або будь-який інший патріот на комір насрали та в штанці насцяли:
 
сприяючи проникненню в Україну «руццкого міра», мастурбуючи на солоденький радянський пломбір, не вивчаючи й не використовуючи українську мову, ви дійсно готові дозволити якимось блядям контролювати ваші домашні заготовки? Чи розумієте ви, що втрата суверенітету торкнеться і найсвятішого для вас — домашньої консервації.
 
Про списки екстремістських матеріалів, штрафи і в'язницю за пости з критикою влади в соцмережах, а також узгодження проведення політичних акцій я мовчу, ми практично починаємо жити в умовах цієї реальності. Але подивіться, як можна легко політизувати такий нешкідливий феномен, як традиції домашньої консервації. Так політика починає стосуватися навіть тих, хто хоче залишатися поза політикою.
 
Не звинувачуйте мене в блюзнірстві, я всього лише спростив і навів приклад того, що зрозуміє абсолютно будь-який українець.